Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan féléve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan féléve szakítottunk még mindig szerelmes vagyok! Fiú vagyok az én hibámból lett vége a kapcsolatnak most is Rá gondolok. Írtam neki pár napja felhívni egyszerűen nem merem nem tudom mit szólna?

Figyelt kérdés
Sokszor Vele álmodom van hogy egy hétig is ami jó de mégis felkelek belőle.Néha beszéltünk a szakítás óta de semmi komolyabb tartósabb.Mostanra borzasztó lett nélküle hiányzik,remegek érte mégse láttam tavasz vége óta.Fiú vagyok és már magamhoz se nyúlok mert rá gondolok és csak könnyezem tőle... Szeretem és most is könnyezek. Mit tudok tenni?
2011. szept. 21. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
miért hagytad annó el?
2011. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 greeen ***** válasza:
100%
menj el filmsztárnak,szerepelj a terminátor 8-ban de te legyél John Connor rokona vagy valaki hasonló,aki jó szereplő!Azt ahogy befutsz minden nő téged akar de te csak akkor is neki írj sms-eket meg msn-re is csak neki nyomd a szivecskés animációkat és facebookon is lájkols meg ilyenek.én ezt fogom tenni csak a predátor 5-ben.a tiéd akkor a terminátor legyen
2011. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs képben új bika,akkor ne bu-zulj üzenetekkel,meg ne hívogasd.

Menj át hozzá személyesen,csak a lelkiállapotodat rendezd,mert az ácsingózástól a nők vérszemet kapnak és még bealáz.

Mit veszthetsz?

Ne buz-izz,meg nem kell nagy vallomás,elmész megnézed mi van vele,megmutatod te is magad,hogy milyen jól vagy stb.

2011. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
:( hat nagyon szep, hogy ennyire szereted. sokan barmit megtennenek egy ilyen parert. szerintem menj el hozza es beszelj vele...rosszabb mar ugysem lehet nem?
2011. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most te mi vagy férfi vagy gyáva nyúl? Mert ha férfi, hívd fel és mondd neki, h jó lenne ha találkoznátok, mert szeretnél megbeszélni vele ezt-azt.

Ha nyuszi vagy, majd veszek neked a közértben répát!


29/F

2011. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd meg, hogy találkozni akarsz vele, mert valami fontosat meg kell beszélnetek - személyesen.
2011. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem én hagytam el, sosem akartam hogy vége legyen de ettől függetlenül teljesen én voltam a hibás.

Igen kicsit félek a reakciójától de erőt veszek magamon és felhívom ma azt hiszem.

2011. szept. 23. 07:23
 8/9 anonim válasza:
Felhívtad?
2015. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett vele azóta? Összejöttetek?
2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!