Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnám a zenémet stúdióba...

Hol tudnám a zenémet stúdióba felvenni?

Figyelt kérdés
15 éves, amatőr rapper vagyok.Pár haverom elismeri hogy jó szöveget írok ill. jó előadó vagyok, de a házi 'hangfelvevő' cuccok nem olyanok, amikre felvenném a rappemet, alapot vágnék alá és feltölteném a netre...Hogyan lenne elérhető az, hogy stúdióban vehetném fel a számaimat, ill. mennyire lenne ez nekem költséges?Nekem kell fizetnem érte?Ne nézzetek hülyének, de neten is keresgéltem és semmi konkrétumot nem találtam.Köszönöm!
2012. febr. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy neked kell fizetned kell érte, nem is keveset. Kb.4-5 ezer forint az óradíj. Persze, ez változó, de sokkal olcsóbbat nem találsz. Én inkább keresnék valami házi stúdiót.Manapság sokan foglalkoznak ilyesmivel. Egy sima rap felvétel/keverés nem igényel több milliós cuccokat.
2012. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem egyet 2500-ért, anyám szerint nem drága, de akkor is... én nem akarom hogy ebből bevételem legyen, és azért fizetni hogy számokat adjak ki...szóval lehet az lesz amit te mondasz, és beszélek pár emberrel, hogy ismernek-e ilyet...köszi :)
2012. febr. 25. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
2500 egy órára. Azt viszont tudnod kell, hogy egy ilyen felvétel 1 egész napot is igénybe vesz.
2012. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!