Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a hulladék LMFAO miért...

Ez a hulladék LMFAO miért lett így felkapva?

Figyelt kérdés
Úgynéznek ki a tagjai, mintha stricik lennének, zeneileg egy nulla, végig sem bírom hallgatni egy számukat sem annyira szutyok, pedig én tényleg szinte mindenevő vagyok zenei téren. Plussz az összes VEVO-s videónál az ocsmány képüket kell bámulni...
2012. febr. 26. 18:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Mert a tinilányok kaphatóak rá, nyugi haamr lecseng ez is.
2012. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Telenyomták vele a youtube-t is. Egy csomó más videó alatt őket nyomják a fiatalok arcába. És sokan elhiszik, hogy azért van ott mindenhol, mert az a csúcs.
2012. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De hogy érik el kezdetben, hogy tele legyen velük a youtube? Fizetnek?
2012. febr. 26. 19:08
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem iszonyat pénzeket fektetnek ezekbe.És a reklám nagy úr.
2012. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Bieberrel is televolt a youtube, mikor kezdte úgy emlékszem. De apuci dollár milliókat fizet a Youtube-nak, vagy hogy lehet ez? Mert egy ilyen oldalon biztos, hogy nem két fillér a reklám
2012. febr. 26. 19:15
 6/34 k.lau13 ***** válasza:
75%

azért van tele velük a youtube, mert pár kattintás, amíg felkerülnek facebook-ra, twitterre, ésatöbbire, facebook-on valaki belájkolja őket, a többiek azt mondják, húú, neki is tetszik, akkor biztos nagyon menő, három hét múlva a fél világ hú de imádja őket, csak mert mindenki másnak is tetszik, ezek után már nem nehéz elérni, hogy tele legyen velük a youtube.mert éppen ez a menő, mert változik az emberek ízlése, mert egyre nagyobb idiótaságok a nagy kedvencek, mert a föld nem forog visszafelé, mert ezt tartják menőnek. erre ennyi a válasz, hogy miért ez a legjobb, azt már tőlük kérdezd meg, mert ezzt a kérdést én is mindennap felteszem magamnak, de ezt már nem birom megválaszolni.


nos, ennyit tudok mondani, egyébként nem tudom :D

2012. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%

Megfizetett reklám , amugy szerintem is 1 hulladék amit csinálnak..


Respect 50 cent!

2012. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudjatok, hogy beszólok az LMFAO utáló club tagjainak, de ez egyáltalán nem hulladék! Csináljatok jobbat bakker! Egyedi stílusuk, menő zenéjük van! LMFAO 4ever (L) <3
2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak tudod kedves utolsó, pont az a baj, hogy őket azért hallgatják mert "menők".

Egy buliban egyébként még oké is, de azért én nem űzném a helyükben ezt komolyabban... szórakoztatónak én nem találom, a tehetségük meg nem létezik, ezt bizonyították már élő fellépéseken.

2012. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

ma 21:44


Gondolom 10 éves vagy. Pár év múlva (remélhetőleg) már gáznak fogod tartani, hogy ez a kula tetszett neked.

2012. febr. 29. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!