Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a hulladék LMFAO miért...

Ez a hulladék LMFAO miért lett így felkapva?

Figyelt kérdés
Úgynéznek ki a tagjai, mintha stricik lennének, zeneileg egy nulla, végig sem bírom hallgatni egy számukat sem annyira szutyok, pedig én tényleg szinte mindenevő vagyok zenei téren. Plussz az összes VEVO-s videónál az ocsmány képüket kell bámulni...
2012. febr. 26. 18:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
13%
Sajnálom, nem vagyok 10 éves. Én szeretem az LMFAO-t, van aki nem, kész. ízlések és pofonok, én meg a köcsög fluort utálom mint a sz*rt, de van aki szereti! Megmondtam a véleményem, nem kell ezért lecseszni.
2012. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Akkor max 14 lehetsz
2012. márc. 1. 14:43
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
miért lett felkapva? mert jó a zenéje....
2012. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

ma 17:26


Akkor soha ne hallgass jobb zenét...

2012. márc. 1. 17:36
 15/34 k.lau13 ***** válasza:
54%

hát, már bocs, kedves tudomisén-hogy-hanyadik, tudod úgyis, hogy neked szól.


hát tudod, mi nem tudunk jobbat csinálni, ez tény, de van aki tud, és tudott, 20-30 éve. csak az a kár, hogy nektek, divatzene-mániásoknak azt mondom, hogy teszem azt Pink Floyd vagy Bryan Adams, úgy néztek rám, mintha héberül beszélnék. Miközben én viszont tudom, kik azok az LMFAO, pedig utálom. De oké, nem tudom, mások hogy vannak vele, de én részemről teljesen elfogadnám, amiket mondotok, csak indokold már meg légy szíves, hogy ez mitől "nagyon menő és nagyon jó zene"? mit szeretsz benne, mi az ami jó benne? mitől jó zene?


bocs, ez persze már egy másik téma. Amúgy meg, nem muszáj válaszolni a kérdésre, hogyha eleve nem is tetszik. Ha meglátok itt egy olyan kérdést, hogy "Melyik ez az LMFAO szám?", én nem megyek oda, és nem szólom le. Tudom, hogy te csak a véleményedet mondtad el, de nem tudom, a többiek hogy vannak vele, én megkérdezném, hogy miért gondolod így.



és légyszi, ezt most ne vedd kötözködésnek.

2012. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
15%

Én vagyok a "csináljatok jobbat csaj, aki szerintetek 10 és 14 éves" Szerintem a zenéjük nagyon jó, hiába "gépzene", én az ilyeneket amúgy is bírom, a stílusuk egyedi, nem a többieket majmolják, divatba hozták a shuffle táncot, amit az is könnyen meg tud csinálni, akinek botlába van, és már ez a csoport is tud érvényesülni vmennyire. Viccesek, jók az ötleteik (pl.: a zebra, a robot...stb.) Én bírom őket.

És bocs ha kötözködésnek hangzanak a kommentjeim, nem annak szántam...

2012. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Szerintem ennél a legtöbb ember tudna jobbat csinálni...Ez még az elektronikus zenék között is a legalja. Nem tudom milyen ízlése van annak, akinek ez tetszik. Szerintem csak a videóklippben lévő értelmetlen ugrálást, meg a strici ruhákat tartják a 10-15 évesek menőnek benne. Komolyan nem tudom elhinni, hogy valakinek tetszik ez a "zene".
2012. márc. 2. 18:07
 18/34 A kérdező kommentje:

Am amikor én voltam ennyi idős, akkor pl ezekért volt oda mindenki:


http://www.youtube.com/watch?v=TL-UC6fxt_s&ob=av3e


http://www.youtube.com/watch?v=PSYxT9GM0fQ


Na ez zene. Az LMFAO nem az. Szomorú, hogy ide jutottunk, hogy ilyen szemét előadók lettek a befutottak.

2012. márc. 2. 21:47
 19/34 anonim ***** válasza:
3%
Az LMFAO nagyon király banda, kapja be, akinek nem tetszik ;)
2012. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 k.lau13 ***** válasza:
59%

"banda"!? na ez komolyan túlzás xD neeem, hát van aki szereti... na jó, oké... azért jó, mert "menő a zenéje"? konkrétan mi abban a menő?



de amúgy szerintem az sem igaz hogy a 10-15 évesek szeretik és azért hallgatják annyira. Én pl. júniusban leszek 14, és szerintem az LMFAO tagjai körülbelül úgy néznek ki, mint valami rossz b*zi, azt amit csinálnak meg nagyjából semmire nem lehet értékelni egy nagy nulla, mert akárhány embert megkérdezek, miért tetszik neki, válasz az, hogy "mert olyan jóó az a klip, akkora idióták, éppen ezért imádom", pont-pont-pont, és vagy fél óráig beszél a klipről, de hogy maga a zene meg miért jó? be is tudom bizonyítani, hogy a legtöbben csak amiatt a hülye klip miatt szeretik, mert ha az utcán sétálnak pl. mennek haza suliból, bekapcsolják, de a felénél abbahagyják és bekapcsolnak valami teljesen mást... mi mást is jelenthetne ez, mint hogy egyszerűen maga a zene nem is tetszik nekik? ha tetszene, miért is kapcsolnák ki?? :DD


Amúgy az előbbi válaszomért bocs, az egy nagy hülyeség lett... Nem értem honnan a francból szedtem elő én a Pink Floydot meg a Bryan Adams-t? xD komolyan gőzöm sincs hogy miért erről szövegeltem..



Na szóval... csak ennyit akartam, bocs ha bárkit is zavartam :))

2012. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!