Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért volt régebben divat...

Miért volt régebben divat fikázni a rockot meg a rockereket?

Figyelt kérdés
Néha még ma is tapasztalom.
2012. febr. 28. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még ezt nem tapasztaltam.
2012. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rajcziz ***** válasza:
100%
épp hogy régen nem volt divat, mert volt idő, amikor mi voltunk többen
2012. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindenki fikáz mindent, ami nem tetszik neki, most is, régebben is.
2012. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
hát én még ma is megkapom a büdös rocker jelzőt.. sok diszkópatkány nem tudja h mi a jó. szívesen élnék a 80-90es években.
2012. febr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a sok paraszt azt, hiszi, hogy ó zenéjük a jobb, pedig az egyéntől függő.


Személy szerint nagy rocker vagyok. És utálom sok sz@rt amit hallgatnak, de nem mondom nekik minden sarkon, h kapcsoljátok máá ki!!!! Mint ahogy ők szokták!!

2012. febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Sztem még most is jó szokás.

De azért tegyük hozzá, hogy a legtöbb rockert se kell a szomszédba küldeni mások oltogatásáért... :D

A normális, kulturált ember meg nem alacsonyodik le ilyen fikázás szintre, én igyekszem figyelmen kívül hagyni.

A legnagyobb összetűzések a haveri bulikon vannak, mikor a systemet valaki átváltja valami trance vagy aztsetom milyen stílusú számra, de az is csak ilyen baráti dolog, mert megtehetjük. :D Civilben meg csak elsétálok amellett, aki beszól a zenémnek, nem alacsonyodok le hozzá.

2012. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 k.lau13 ***** válasza:
93%

hát nem tudom, nekem nem úgy tűnik, mintha ez csak régebben lett volna így. Sőt, inkább fordítva. Mellesleg egyre kevesebben vagyunk.

Nem tudom, én is megkérdeztem itt egyszer, hogy miért jó lenézni és szidni a rockereket, nekem akkor azt mondták, hogy csak félnek megismerni egy másik stílust, életérzést. Őszintén szólva, szerintem ezt akárki is írta nekem, igaza volt. Egyébként nem tudom. :)

2012. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 k.lau13 ***** válasza:
89%
júúúj, negyedik és ötödik válaszoló, azt hittem, már soha nem lesz senki hasonló véleményen. Igazatok van :)
2012. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 09:26

Akárkitől hallottad, nem mondott hülyeséget.

2012. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 k.lau13 ***** válasza:
hát, ennek azért nagyon örülök. nem is tudom, ezt a választ pedig pont ma kaptam, hogy talán jobb is így, ha a csapból is ez folyna, akkor már divatba jönne a rock, még több divatrocker lenne, mint most... akik pedig a rock zene megszégyenítői. Először én is fordítva gondolkoztam, aztán írták ezt nekem, és ma így végiggondolva rájöttem, hogy az illetőnek teljesen igaza volt.
2012. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!