Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai csajok mennyire csípik...

A mai csajok mennyire csípik a rockereket?

Figyelt kérdés
Mármint...jó...elég sokat olvastam hogy a régi rockerek mennyi csajjal feküdtek le, de a maiakkal mi a helyzet? Mostanában mindenki ilyen hip-hop mániás...
2011. júl. 3. 19:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ja, most ez a divat, és sokan akkor is ezt hallgatják, még ha nem is tetszik nekik, csak ugye az a "menő".

De a rock az örök!

2011. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azaz:D! Amúgy én is szeretek egy pár hip-hop számot, mondjuk én nem azért mert ez a menő hanem mert tetszik, de mégis inkább a punk-rock, alternative... ilyesmi felé húzódom:D. Na de a kérdésre kérek választ:P
2011. júl. 3. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem jobban bejönnek a rockerek, mint a 'divatfiúk' :) de az számít igazán, hogy belül milyen vagy...a külső csak mellékes


/egy 16 éves lány/

2011. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj azért rocker lenni, mert azzal a stílussal csajozhatsz. Egyébként csak a nagyon ostoba lányoknál számít, hogy milyen a zenei ízlésed, de ők többnyire a tüccereket kedvelik.
2011. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mbalage ***** válasza:
100%

Fordítanék rajta: a csajok általában kedvelik a menő srácokat. A hip-hop mániás lányok körében talán kevésbé menő egy rocker, de a rockercsajoknál sem menő a hip-hopos. Ennél messzebb kár menni.


Akik pedig a trófeáik számával büszkélkednek, vonzanak bizonyos csajokat, de ennek sincs semmi köze a zenei ízléshez.

2011. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nagyon is csípem a rocker fiúkat, csak olyanok nincsenek a környezetemben. Mondjuk nem jövök össze egy rapperrel, amikor én rocker vagyok. Alapból más az érdeklődési körünk. Persze mindig vannak édes kivételek. És ne az motiváljon, hogy pl. Slash hetente hány csajjal volt ;) Azok az idők elmúltak...

15/L

2011. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és a rockzenét szeretem. Azt tudom mondani, hogy nekem is, és a többi rockzenét kedvelő lánynak is általában jobban bejönnek a rocker srácok, mint a többi. A divatos, diszkózenét és hip-hopot hallgató lányoknak meg a diszkós és rapper fiúk jönnek be.

Én személy szerint sose járnék egy rapper/hip-hop stílusú sráccal, mert engem az a stílus taszít. Meg úgy általában nem tetszenek a divatosan öltözködő fiúk...

2011. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dodo112500 ***** válasza:
Én bírom a rockereket
2014. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dodo112500 ***** válasza:
kb az a véleményem, mint a 2. válaszolónak
2014. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én speciel nem jönnék össze oylan fiúval, aki azért hallgat egy bizonyos zenét, hoyg lefektessen.
2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!