Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is túl nyálas? Én...

Szerintetek is túl nyálas? Én Imádom facebookon lányok üzi falára tettem kedvességből és nem tetszik nekik. :/ Lányok: Most komolyan nem szeretitek a kicsit nyálas fiúkat mint pld Én? :/

2012. febr. 28. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de azt tanácsolom, hogy az érzelmességed tartsd meg magadnak, illetve azoknak, akik igazán közel állnak hozzád! Ha fűnek-fának kimutatod, milyen képlékeny, folyós anyagból gyúrták a szíved meg a lelked, akkor nem fognak férfiasnak tartani.
2012. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nagyon nem lopnád magad a szívembe.

A nyálasságot, érzelgősséget még az exemtől sem bírtam elviselni, szerintem egy férfi legyen férfias, legyen kiállása, az érzelmeket meg megfelelő helyen és időben (és mennyiségben), de semmiképp sem facebookon kéne kimutatni. Bár tegyük hozzá, hogy eleve nem vagyok egy nyálas-romantikázós típus, a kreativitást többre értékelem az ilyen lefutott és tucat gesztusoktól.

A számot nem hallgattam meg, mert már az előadók nevétől is elment a kedvem, de ez egyéni ízlés dolga.

Amúgy egy ideig sokaknak bejönnek a nyálas pasik, de aztán úgy 1-2 hónap után elég lesz az embernek, és repülsz, mint az a bizonyos kiscica. :D

De hát zsák a foltját, előbb-utóbb biztos megtalálod, aki ezt értékeli, addig viszont talán kicsit tedd magad takaréklángra, és ne nyomulj mindenki életére és face adatlapjára szerintem. :)

2012. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek a 2.válaszolóval. Én mint lány,egyáltalán nem vagyok oda az ilyen fiúkért akiknek csorog a nyál a képernyőjükről. A legtöbb lány megijed az ilyenektől.Szerintem próbáld magad kicsit visszafogni,de maradjon meg benned ez a lelkis fiú lényed is.Sok sikert!:)
2012. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!