Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A One direction-ból Louis...

A One direction-ból Louis miért nem szokott énekelni? Mindig csak a refrént, de úgy nem szokott mint Harry, Liam, Zayn.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:35
1 2
 1/11 fancsa14 ***** válasza:
29%
Szokott. Csak nagyon hasonló a hangjuk. Keress rá youtube-on h louis tomlinson szóló:)
2012. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
azért mert az nem olyan jó :D :D :P
2012. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
http://www.youtube.com/watch?v=_bEHipb2SNw 1:55 de amúgy nem csak ebben ez csak egy példa.
2012. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Niall is olyan keveset szólózik..
2012. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Niall is keveset szólózik. :(

amúgy Louis-nak van pár szólórésze, bár elég durva adatokat találtam valahol.

Harry meg Liam valami 6 vagy 7 percet énekel szólóban az Up All Night című albumra felvett dalokban, míg Louis és Niall is csak kb. másfél percet... :(

együtt többet énekelnek, de kijárna nekik a szóló. :)

Amúgy a One thing forgatásán a rendező vagy hangtechnikus, vagy nem t'om, ki meg akarta egy picit változtatni Niall hangját, de Louis azt mondta, ha megváltoztatják, ő nem énekel abban a dalban. Szerintem ez tök ari volt tőle. :) *-*

2012. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

ja, és itt van link is a szólóiról. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mVfjxfuWufk

2012. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 okoska:) ***** válasza:
70%
azt olvastam hogy azért nem énekel annyit Niall mert a menedzser utálja az íreket.. ő ezért Louist pedig valamiért nem csípi.... DE Harry "kihisztizte" hogy többet énekeljen a köv. albumukba Louis, sajnos Niall-nak még így se adtak több szólót, bár szerintem mindegyik nagyon tehetséges ;)
2012. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Mert neki annyira nincs jo hangja, mint pl.: Hazzänak:))NEKI OS NAGYON JO, CSAK NEM ANNYIRA MINT NEKI!:))
2012. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Okoska:) ugy ahogy mondod!:)
2012. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én azt olvastam hogy Harry azt mondta, hogy azért nem énekelnek több szólót(Lou és Niall), mert a lányok teherbe esnek a hangjuktól. :'D
2012. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!