Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok venni rózsaszín gitárt?

Hol tudok venni rózsaszín gitárt?

Figyelt kérdés

a lányomnak lenne és fontos!!

kérlek segíts ha tudsz

Kösziii!!


2012. márc. 4. 12:02
1 2 3
 1/25 peterlord ***** válasza:
Javaslom a hangszerboltokat, igaz ritkán, de lehet találkozni rózsaszínűvel is. Ha pedig sürgős, akkor a kiválasztott gitárt át kell festetni. Ebben tudok segíteni.
2012. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

[link]

de ebayen van millio meg 1

2012. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

de ebayen egy csómót kell fizetni pl:

maga a gitár 19eft.- a posta 20eft.- + a vám 13eft.-

számold össze 52eft.- egy gyerek gitár. azért egy kicsit sok, nem??

2012. márc. 4. 15:40
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát igen , de ha máshol nemtudod beszerezni.
2012. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

előző vok . még ezt találtam:

[link]


ez egy kisebb modell.

ami az árat illeti az én gitárom 229ezer volt, ahoz képest az Ebay-os az semmi XD

2012. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges a lányodnak gitárt venned, ha csak az a lényeg számára, hogy rózsaszín legyen.

Vegyél neki inkább egy rózsaszín hello kittys táskát nagy szívességet téve evvel a gitáros társadalomnak.

2012. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

igaza van az előzőnek ha valoban igy van.


ha nem akk sztem felejtsd el azt a két gitárt amit mutattam és vegyél neki egy komolyabbat ami ér is valamit és normálisan játszani is lehet rajta. én ajánlom a Jackson, Cort, Ibanez márkákat (ESP-t is de az drága.)

2012. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de ő imád gitározni ! az én gitárommal jár külön tanárhoz és nagyon szereti. látszik is rajta. 12éves. és tudja már az akkordokat. a tanárhoz hetente 3x jár mert énis korrepetálom.
2012. márc. 5. 20:06
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha meg valóban szeret és akar gitározni, akkor se rózsaszín, hanem inkább egy jó gitárt vegyél neki...

Az ilyen rózsaszín, meg hellokittys gitárok mind borzasztó gagyik, mert nem zenélésre készülnek...

2012. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!