Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok venni rózsaszín gitárt?

Hol tudok venni rózsaszín gitárt?

Figyelt kérdés

a lányomnak lenne és fontos!!

kérlek segíts ha tudsz

Kösziii!!


2012. márc. 4. 12:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

akk ez se zenélésre készült??

link :

[link]

2012. márc. 6. 15:03
 12/25 anonim ***** válasza:

Az vok aki ajánlotta.


nem mondanám h nem arra való

de

abból h minden áron rózsaszín kell nem arra asszociáltam h a lányod hú de szeretne gitározni. ezért linkeltem be.

de mondtam már. ha tényleg szeret zenélni akkor szívből ajánlom a MÁRKÁSABB gitárokat. ha fontos neked h a lányod jol tudjon játszani (és van rá keret) akk 100ezer fölött is kereshetsz. a szüleim ezt tették és ma már profi színpadi gitáros vagyok (14 évesen)

2012. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ez lemaradt


ha kell még segítség irj privátba és szíves örömest segítek :)

2012. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Viszont, ha egy olyan gitárt veszel neki, ami nem felel meg az ízlésének, lehet nem fogja használni annyira.

Ha nem meglepetésnek szánod, akkor ülj le vele, nézegessetek gitárokat, és ami megtetszik neki, és belefér a keretbe, azt válaszd.


Az hogy mennyire éri meg befektetni akár 100-200 000 Ft-ot, hát nem tudom... Nem hiszem, hogy attól lesz profi zenész, hogy profi hangszere van.

Tudok példát, nem egyet, akik a legrosszabb hangszerekkel kezdték pályafutásukat, most meg elég nagy zenekarokban játszanak.

Olyat is ismerek akinek a szülei megvették a legjobb gitárt, és eljutott egy bizonyos szintig, majd eladta....


Szóval az, hogy milyen zenész lesz, csak rajta áll, nem a hangszeren.


Eladó, rózsaszínt, közepes minőségűt, nem nagyon találsz.

2012. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a profi színpadi gitáros 14évesen mit jelent? :D főállásban művész vagy?:DD
2012. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha tudnád h most milyen fejet vágtam... :D
2012. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
de neem, én komolyan kérdezem. együttesed van, vagy klasszikus gitározol, és hogy mit jelent a profi szint. kíváncsi vagyok 14évesen mik a lehetőségek :D én annyi idősen kezdtem, nekem annakidején nem volt ilyenre lehetőségem, azért kérdezem:)
2012. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

áhhá

akkor sorry :)


lehetőség most sincs sok, de zenekarban játszok (noname egyelőre) és úgymond session gitáros vagyok olyan helyeken amivel "összeköttetésem" van (suli, KÖSZI szinház, Pataky stb.)

2012. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
irigylem azokat a fiatalokat akiknek már gyerekkorukban megadatik ez a lehetőség..:D és szidom magam, amiért későn kezdtem:D
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

hááát

azér tudni is kell hozzá vmit XD (de nem vok egó)


és sajnálom h neked nem jött össze.

2012. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!