Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Ha van, " valamilyen jó...

"Ha van, " valamilyen jó számot mondjatok már léciiii,? ;) )

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 21:26
 1/7 anonim válasza:

Jó szám: 69!!!


Amúgy stílus függő. Mit szeretsz? Mond meg a stílus irányt és ha tudok írok néhányat

2012. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 k.lau13 ***** válasza:

jó szám sok van, kérdés az, ki mit tart annak? :P


ha esetleg mondanál valami műfajt vagy stílust, vagy csak linkelnél egy számot, hogy ahhoz hasonlóakat, azzal már sokat segítenél a válaszolóknak :P :))

2012. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 k.lau13 ***** válasza:

és pontosan,a mit az előttem válaszoló linkelt, az egy jó szám! :D


amúgy azt a "ha van"-t a kérdés elején, azt nem értem... most akkor mi vaaan? :DD

2012. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én minden stílust szeretek:D

am.Azt azért írtam"Ha van, " mert azt írta ki hogy alakítsam át kérdéssé a mondatot ;))

2012. márc. 15. 16:03
 6/7 k.lau13 ***** válasza:

ja értem... vannak ilyen hülyeségei a netnek xD amúgy én egy másik kérdéshez most linkeltem egy csomót, ha megfelel a rock, akkor ha nem haragszol, bemásolnám inkább a kérdést mert nagyon sok lett a zene és mire mégegyszer belinkelgetem az összeset... pff... xD na szóval itt van:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__2765027-link..


bár valszeg mindet úgyse fogja meghallgatni senki, de azért ott vannak, hátha mégis xD :))

2012. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi XD
2012. márc. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!