Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért álltam meg a fejlődésbe,...

Miért álltam meg a fejlődésbe, már lassan az lesz hogy minél többet gitárotom annál szarabb leszek?

Figyelt kérdés

napi 3-4 órákat játszom


pengetéssel állandó gondjaim vannak, már vagy fél éve akarok megtanulni egy technikát próbálom 5 millióféleképpen tartani a pengetőt, meg a csuklómat lazán tartani, de így is csak azt érem el hogy vannak napok amikor megy, de egyértelmű fejlődést nem mutattam ezalatt a fél év alatt


tökre el vagyok keseredve:S


ez annyira szar nap a mai


2012. márc. 15. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd le azt a fránya gitárt és csinálj mást helyette. Az ilyet nem szabad túlerőltetni... meglátod, 2-3 nap múlva szinte újra magába szippant majd a hangszer. Ha nem, akkor meg úgyis mindegy, de ez nagyon ritka. (csak azoknál fordul elő, akik tényleg kényszerből/"divatból" kezdenek el játszani) Amúgy ezt tudom tanácsolni:

- Ne ragadj le ugyanannál a dolognál napokig. Ha valami nem megy pár nap után sem, hagyd a fenébe. Majd 2-3 hónap múlva újra megpróbálod.

- Mindent lassan gyakorolj be. Ha valami nem megy lassan, az gyorsan sem fog. Ez egy örök érvényű törvény a hangszereknél.


Nem írtad, hogy akusztikus vagy elektromos gitárról van szó, illetve hogy mióta játszol... de mindegy is. A legfontosabb, amit először írtam. Nem szabad erőltetni...

2012. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm


nem hiszem hogy béna lennék, ennek inkább lelki okai lehetnek jah..


átállok más számokra ,de letenni meg nem tudom a hangszert, sőt keveset is írtam ,többet szoktam nyúzni


de egyébként hajlamos vagyok előbb begyorsítani ,mint ahogy lehetne:\


solo gityós vagyok

2012. márc. 15. 18:16
 3/3 A kérdező kommentje:
komolyabban fél éve. eygbéknt most lesz nyáron az 5. évem
2012. márc. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!