Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt mondták, hogyha súlyzózok...

Azt mondták, hogyha súlyzózok meg fekvőzök és felülést csinálok akkor megállok fejlődésbe, ez igaz? 13/F

Figyelt kérdés
Most 160 centi vagyok csak tiszta gyenge vagyok és ezzel erősödök de nekem most van motivációm később lehet nem lesz és akkor nem fogom csinálni.
2011. júl. 6. 01:17
 1/7 anonim válasza:
az agyad már most leállt :) amúgy meg nem nem állsz meg... bár nem tudom mennyire teszt jót de én is világ életembe sportoltam és 17évesen 177 vagyok.. :) szóval hajrá
2011. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos gyakorlatokat (húzódzkodás, hasprés, fekvő) már most is csinálhatsz, a súlyzózással még várnék két évet, vagy ha mégis elkezded, akkor nem nagy súlyokkal, szakértő segítségével tedd.
2011. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Képzeld én 17 éves vagyok és 176,5 centi. Te, kedves első válaszoló meg egy balf*sz.
2011. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ilyenektől elvilleg kötött izmaid lesznek de ez mmax 1-2 centi eltérést csinál
2011. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan gyakorlatokat végezz, amelyek nem terhelik meg túlságosan a gerincoszlopodat. Ha nem fogsz 60-70+ kilókkal bohóckodni deadliftnél, vagy a guggolásnál, bajod tuti nem esik.

Egyébként nem olyan könnyű ám "megállni a növésben" mint ahogy azt egyesek hiszik... de ez már csak biológia.

2011. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a helyesírásod már megállt a fejlődésben
2011. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fejlődésben.
2011. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!