Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most szeretném megvenni az...

Most szeretném megvenni az első gitáromat (akusztikust melyiket ajánljátok: Fender CD60 vagy Cort AD810?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés a típus név. Két ugyanolyan nevű is lehet teljesen különböző. Mindenképpen vigyél magaddal olyat, aki már régebben gitározik, vagy ha nincs ilyen. Akkor inkább egy olcsó gitárt vegyél, ami jónak tűnik, s amikor már belejössz jobban veszel egy komolyabbat.
2012. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Ezek közül én a Fender CD60-ast ismerem, ami szerintem egy elég jó gitár, főleg az árához képest, DE nem első gitárnak! Az egyik ok ami miatt nem javaslom elsőnek ezt, az az ára. Felesleges ennyit költeni kezdő hangszerre (én első gitáromat 12-13 ezer forintért vettem kb 8 éve, teljesen jó volt). A másik dolog és talán ez a fontosabb, hogy első gitárnak inkább klasszikus gitárt vegyél, ne pedig fém húrosat. Jobb nylon húrokon tanulni (pl nem fogja annyira kikészíteni a kezedet, mint a fém húrok). 0.5-1 év klasszikus gitározás után már akár belevághatsz egy Fender CD60-asba, vagy akár egy elektromosba is. Hajrá!
2012. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is van fender cd60-cem meg vagyok vele elégedve.Viszont elsõ gitárnak én is klasszikus gitárt ajánlok 10000 Ft körül.Ha majd jobban belejosz,akkor lehet majd ez a fender.
2013. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!