Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit érhet a Music Man...

Mennyit érhet a Music Man Luke gitárom amin Myles Kennedy és Slash aláírása van? Itthon érdemes eladással próbálkoznom vagy külföldön ink?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
tedd fel egy aukciós oldalra és ott majd kiderül kinek mennyit ér :D
2012. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát az aukciós oldal [magyar] nem jött be...Ahoz képest hogy több mint fél millió forintba van a musicman lukeom plusz mindenidők legjobb gitárosa és a világ egyik legjobb rock énekese 2010 ben dedikálta +hozzátartozó fénykép ,s videóval bizonyítom eredetiségét ehez képest 1,300,000 forintot ért a magyaroknak sajnos.Milyen nagyobb külföldi aukciós oldalak vannak?Lehet megkellene próbálnom külföldön.Mivel sajnos a 20 milliós lakás hitelre a pénz elkél :S Ezt ilyen "örökség gyöngeként akartam megtartani".
2012. márc. 22. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:

???

3-400 ezernél többet nem ér az a gitár, reálisan igazából annyit se.

2012. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom:S Azért a Musicman Luke darabokat nézegettem.A sima Muciman luke-k 400 körül elmentek...csak annyi kül,hogy azon nincs ez a 2 "rocklegenda"aláírása..
2012. márc. 23. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
így van. De attól, hogy ketten öszzefirkálták, csak csökken az értéke, semmivel sem nő.
2012. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azért azt nem mondanám.. de külföldön sem fognak érte többet adni szerintem...
2012. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
HÁt szerintem attól ,hogy azért Slash aki szokott zenét hallgatni és halott már gitár szólót az szerintem tudja ki az a Slash...Myles kennedyt meg be sem kell mutatni...
2012. márc. 23. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:

És akkó' mi van?

Ha valaki használni akarja épp magasról leszarja ki filctollazta össze, úgyis csak zavarni fogja, max egy gyűjtőt találhatsz meg vele, olyan meg itthon igen kevés van.

2012. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha valakinek olyan sokat ér Slash aláírása, biztos van rá mód, hogy kérjen tőle, nem hiszem hogy pénzért osztogatná :D Ha nagy rajongó, valamennyi pluszt érhet, de egy Jimi Hendrix aláírás nagyobb érték lehet. Ha így is 3x annyiért már vitték volna a gitárt, mint a bolti ára. +900ezer ft-ért hamarabb kiutaznék usába a gitárral együtt, keresnék egy közönségtalálkozót, vagy koncertet, ahol aláíratom, és még mindig olcsóbban kijönne. Várd meg míg meghalnak, akkor fog igazán sokat érni :D
2012. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó: jó nagy köcsög vagy az utóbbi mondatod miatt O.o szégyellhetnéd magad ! valaki halálából nagyobb hasznot húzni? undorító vagy. na csókolom.
2012. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!