Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés

Olyanok akiknek van de olyanok is akiknek nincs.

[link]

pl: Hangszedők,Nyak,ár-érték arány, kinézet, szóval hogy mi a véleményetek a gitárról.ez lenne a második gitárom, 2 éve gitározok, és hogy jó vétel lenne-e.esetleg ajánlhatnátok is más gitárokat ebben az értékben.előre is köszi!



2012. márc. 22. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy forintot nem ér, éger-jávor SG csavarozott nyakkal...

Marhaság.

Hogy érted a második gitárt? Van most valami kezdő hangszered és szeretnél mellé egy jobbat, vagy van egy komolyabb hangszered és szeretnél mellé egy olcsóbb tartalékot, vagy szeretnél két különböző de nagyjából egyforma minőségű gitárt?

Milyen gitárod van most? Milyen zenére kéne?

2012. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tüzelőnek jó lenne.. :D
2012. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nincs díszed a falra kiteheted, mert kegyetlen jól néz ki :D

Amúgy zenélésre alkalmatlan. a csavarozott nyak nem a legjobb, a fája is nagyon retek.

2012. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy zenélésre alkalmatlan. a csavarozott nyak nem a legjobb, a fája is nagyon retek."

Baromság, baromság, baromság.

2012. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már miért lenne baromság? RÉTEGELT fából van, ami tényleg rossz, és nézd már meg akár csak egy azonos formájú gibsonnak csavarozott nyaka van? hát nem, hanem ragasztott.
2012. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nos először is annyit tényleg nem ér amennyiért adják, és második gitárnak sem éppen a legtökéletesebb. (én épp ilyet vettem használtan jóval olcsóbban, de basszusgitározok és csak mellé pötyögésre kell - arra tökéletes) - visszatérve ha már ennyit rá szánsz akkor érdemesebb mondjuk egy vintage 100 -asra tovább gyűjteni, egyrészt mert jó gitár, másrészt mert az előttem szóló szakavatott gitáros-kollegák kielégüljenek.

Ugyanis, egyrészt rossz a hangszerdiszkont információja erről a gitárról - nem rétegelt fából van, hanem mahagóniból mint az összes többi epiphone. ha nekem nem hisztek nézzétek meg az epiphone hivatalos honlapján. Az pedig hogy csavarozott nyaka van? - igen tényleg rosszabbul szól mint a ragasztott, de mennyivel, és kérdés hogy kinek a kezében?! - egy példa: a bátyám a 90-es évek közepén zenélgetett egy kis város amatőr bandájában egy majdnem ilyen gitárja volt, ami akkoriban kétszer annyiba került mint egy átlag fizetés! - úgyhogy álmodni sem mertek ragasztott nyakú gitároktól. ennek ellenére ezzel a gitárral végignyertek egy halom tehetségkutatót, többek közt egy országosat is, ahol a sziget nagyszinpadán játszottak! ezen kivül kaptak kaptak egy lemezszerződést. Szóval szerintem túl van hajszolva a gitárok technikai jellemzője, és alá van becsülve a gitáros... ezek után döntsd el hogy jó lesz-e neked ez a gitár vagy veszel egy ragasztott nyakút.

2012. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!