Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nyíregyházán kb. mennyibe...

Dávidmester13 kérdése:

Nyíregyházán kb. mennyibe kerül egy havi gitár óra?

Figyelt kérdés
vagyis ha én beiratkozok egy zene iskolába vagy keresek egy tanárt aki egyszerre csak velem foglalkozik (ilyen magántanár féleség) akkor egy hónapban kb. (átlagosan) mennyit kellene fizetnem ,???
2012. márc. 26. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak attól függ, hogy milyen sűrűn jársz hozzá és mennyiért tanít. De gondolom ezt Te is kitaláltad. :)

Óránként 2-5 ezer forint között szoktak kérni. Tanára válogatja.

Tehát ha mondjuk hetente 1 órát veszel, akkor havonta 8-20 ezer forint között jöhet ki a gitáróra.

2012. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy klasszikus zeneiskola kb semmibe nem kerül (mikor én jártam fél évre 5000 forint volt, miután ötösre vizsgáztam, még annyi se) ellenben nem is tanulsz meg gitározni, csak kapsz némi alapozást hozzá.

Egy magántanár elkérhet 1000-2500 forintot (nagy nevek még jóval többet is) egy órára (általában havi 4 óra szokott lenni a "normál adag") , de ha jó tanár és te is foglalkozol a dologgal, akkor így gyorsan és látványosan lehet fejlődni.

2012. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 florence3 válasza:
Sziasztok nyíregyházán hol lehetne beiratkozni ilyen suliba,mert olcsóbban jönne ki mint a magántanár
2012. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyíregyházán én ezt a magántanárt tudom ajánlani: [link]

Hozzá jártam sokáig és rengeteg dolgot tanultam tőle, korábban jártam ingyenes zene iskolába de nem éri meg mert nem foglalkoznak az emberrel...

2012. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!