Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor lesz végre vége a...

Mikor lesz végre vége a "dubstep" láznak?

Figyelt kérdés
Utálom, a majom divat-dubstepeseket!!!!!

2012. márc. 26. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
én is így vagyok vele... sajnos nem tudom a kérdésedre a választ, de reménykedem hogy minél előbb mert már a tököm tele van velük..
2012. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
annyira ne örüljetek, utána majd jön valami új ami talán még rosszabb :S:D
2012. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
a dnb láz is kb. 1,5 évig tartott, szerintem szép lassan lejár ez is.
2012. márc. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 zeronibble ***** válasza:
Jön a moombah retek mi?
2012. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Én meg utálom az olyanokat, akik utálnak valamit, mert akkor ők a menők, mert ők nem "hódolnak be" annak a szar divatnak.

És nem vagyok dubstep-es divatmajom, de akkor is az ilyen hülyéket ki nem állhatom.

2012. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Én egyáltalán nem azért szeretem a dubstepet, mert mások szeretik. Engem nem érdekel, mi a divat, én imádom a dubstepet, de imádom a rockot, a popot, meg a klasszikus zenéket is. Emlékeztek a tektonikra? Egy év alatt az is eltűnt. Ennyi. :)
2012. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
a divat ismétlődik,és remélhetőleg pár év múlva megint minden olyan lesz mint a 80as években :)
2012. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
egyébként én is szeretem a dubstepet, csak az agyamra megy mind divatmajomnak a dubstep egyet jelent "szkrileksz"-el
2012. márc. 27. 20:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
:) én sem tudom a kérdésedre a választ, de remélem nemsokára...és hogy ami utána jön nem lesz rosszabb
2012. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek ez elég 'hülye' kérdés szerintem. Electro-nak sincs még vége! Pl Feed Me még mostis nagyon jó electro számokat csinál meg még sok mindenki más is. Én a dubstepet szeretem a legjobban,és énmagam is készítek számokat. Ugyanugy pl rocknak sincs vége és sok koncert van de amikor jönnek uj stilusok akkor az emberek azt jobban kedvelik vagymert friss vagypedig nekik az tetszik jobban.
2012. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!