Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem változott meg...

Csak szerintem változott meg Eminem előadói stílusa?

Figyelt kérdés
Régebbi albumain,Eminem Show,8 Mile,teljesen más volt,sokkal intenzívebb,rappesebb előadásmódja volt.Mióta visszatért,szerintem kicsit "nyálasak" a számai,nem is igazán mondanám igazi rapnak Őket.Space Bound,Im not Afraid,ezek teljesen más zenék már,nem a régi Eminem.Régit én sokkal jobban szerettem.Másnak is van hasonló véleménye?
2012. márc. 26. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, de azt azért látni kell, hogy az ember idővel megöregszik és másként szemléli a dolgokat. Más lesz az életfelfogása talán és ez a számaira is kihat.
2012. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, mutass nekem egy előadót aki 10-20 év után is tök ugyanolyan volt... úgysem tudsz. Úgy nem is lehet fentmaradni a zeneiparban (még ha nem is popról beszélünk). Unalmassá válik.
2012. márc. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azér' én nem untam volna meg!:D

De van igazság abban,amit írtok,csak én a régit jobban szerettem.:)

2012. márc. 27. 11:30
 4/5 anonim válasza:
te,én és még egy páran nem untuk volna meg de a világ egy jó része igen és rinyáltak volna neki emiatt ezért változott meg...
2013. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, ezért változott meg...

...meg azért, mert 10 évet öregedett, lejött a drogokról és elvesztette a legjobb barátját.

2015. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!