Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki próbálta már ezt a gitárt?

Valaki próbálta már ezt a gitárt?

Figyelt kérdés

[link]

Valami vélemény? Előny/hátrány? Olyan válaszadókat szeretnék, akik játszottak már ezzel. Valahol olvastam, hogy az elektronikai forrasztásai rosszak, és zúg nagyon, és ki kell javíttatni. Ez igaz lenne?


2012. márc. 28. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
én még nem játszottam pont ilyen jackson-on de az adatait elolvasva minden stimmel vele kivéve a fa minősége az szebben nem tum. mondani de sz@r... ha meg ráadásul olvastál ilyeneket és azt írják hogy nem jó meg mit tum én akkor ennyi pénzért lehet kapni sokkal jobbat... pl: [link]
2012. márc. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet első :D vki más aki játszott ilyenen?

Amúgy nekem vmiért az a Cort nem tetszik :S De sokan dicsérik. Ha nem jó ez gitár tényleg (amit belinkeltem) akkor mondanátok/mutatnaátok 1-2 jó flying V gitárt, olyat amit használtatok már, és tényleg jó?

2012. márc. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!