Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mostanában szeretnék venni...

Mostanában szeretnék venni elektromos gitárt. Akusztikus gitárral kezdtem azon már profin megy minden. Persze, még nem szeretnék valami hűű de profi hűű de drágát?

Figyelt kérdés

Kinéztem egyet ---> www.hangszerdiszkont.hu/hu/shop? Page=shop. Product_details&flypage=flypage. Tpl&product_id=8390&category_id=456

szerintetek milyen a gitár? tenson márkáról tapasztalat?


2012. márc. 24. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy profin megy minden, akkor miért nem szeretnél még profi hangszert? Tensont ne vegyél, nem valami jó.
2012. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi megy profin? 4akkord? :D Ne mondj ilyet
2012. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem, nem négy akkord megy csak jól ;)

hát akkor a tensonok kilőve:) köszönöm a segítségeket:)

2012. márc. 25. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
az előzőek nagyon enyhén fejezték ki magukat a tensonnal kapcsolatban, mert végülis nagyon szépen lefestett tüzifák, de mint gitár valami hihetetlenül fos. ezt még el lehet mondani a soundsationokról, east-ekről, glam-ekről, és még sorolhatnám ezeket a kinai göncöket... ajánlom hogy vegyél cort-ot, epiphone-t, vagy squier-t, ezeket még használtan is érdemes
2012. márc. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem SoundSation-om van. Tényleg nem a legjobb,de szerintem arra pont jó amire neked kell ;) de ha komolyabb terveid vannak,pl banda,akkor én is a Cort-ot javasolnám.
2012. jún. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!