Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki miért szereti Adele énekesnőt?

Ki miért szereti Adele énekesnőt?

Figyelt kérdés
(Nekem nem mondhatnám, hogy a kedvencem.......)

2012. márc. 31. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehetseges, nem geppel kikorrigalt, muhangu tomegcucc.

A hangja egyedi, sokszinu es kellemes hangzasu.En azt imadom mikor ugymond elcsuklik a hangja.Hatalmas kitartott hangokat is ki tud enekelni.A szovegenek van mondanivaloja(fuggetlenul attol h most o irja vagy sem),erzelmileg fejlett ill. en erzekeltem h a dalaiban tenyleg aterzi amirol enekel.A szamai nem arrol szolnak, amirol mar minden 2. szam hogy juhe party. pia, sex, csajok, en vagyok a legfa.szabb gengszter es party, party jah es party, jaaah es az elet csak party eletfelfogasu szerzemenyek.Az pedig nem baj ha neked nem kedvenced, hisz izlesek es pofonok, sok szep hangu enekes van rajta kivul is, csak ot most felkaptak.Nekem annyi problemam van vele h kicsit meghallgthatna a kritikakat amik a kulsejere vonatkoznak.Hisz egy eloadonak peldat kell muatatnia, ezzel persze nem kellene h csatlakozzon a tobbi cicababahoz es anorxiajelolt sztarokhoz...na de ! valahol a ketto kozt meg jo is lenne ranezni.Az arca mondjuk szep.

2012. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Azért,mert piszkosul jó hangja van,tehetséges.Ez vitathatatlan tény.De ettől még persze nem kell szeretni,valakinek bejön a stílusa,valakinek nem...
2012. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 1. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ő a 21. század legjobb énekesnője! Imádom őt a zenéje miatt, és a humora miatt. Annak viszont már kevésbé örülök hogy le akar fogyni. Mert azt is szerettem benne hogy sosem akart anorexiásan meg csinosan kinézni, hanem jól érezte magát a bőrében. Meg persze én is szoktam csúnyán beszélni ahogy ő is. És igaza van az 1.válaszolónak, hogy sohasem arról írt a zenéjében, hogy gengszter meg ilyenek. Ő nem cicababa, mint Rihanna, hogy mindenféle a haja színe pl. és még sok más dolog. Remélem hogy boldog a barátjával, viszont nem örülök hogy vele akar összeházasodni, mert nekem nem szimpi (a barátja). De ő családja, ő boldogsága, ő döntése. Hát ennyi lenne, ő a kedvenc énekesnőm forever .
2012. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már találtam olyan számot tőle ami tetszik:)Set Fire to the Rain. De amúgy elképzelhető, hogy az volt a baj, hogy ami videókba belebotlottam, azok nem olyan jó hangminőségűek voltak. Ilyen dalszöveges videók voltak csak, meg a rádió is torzít. Bocsi mindenkinek, akit kiakasztottam, de amúgy most se nagyon fogom hallgatni, de most már azért tudom, hogy nem rossz:D
2012. ápr. 24. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert jó a hangja :) Meg az is jó benne, hogy egyedi és (láthatólag) nem zavarja, hogy nem olyan piszkafa-vékony mind a "konkurencia".
2012. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm:) Ehhez nem szükséges több választ írni!:) Most ehhez a kérdésemhez írjatok inkább :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__2801265-ki-a..

Köszi!

2012. máj. 14. 19:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és van, hogy a gyik ezt a kérdést magától kiemeli. Volt már rá példa:S :D Ne törődjetek vele! :D
2012. máj. 14. 19:24
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó kis oldal ez azért! Szeretem <3
2012. máj. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!