Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt fesztiválon milyen kaja,...

Volt fesztiválon milyen kaja, pia árak vannak?

Figyelt kérdés
Hetijeggyel (4nap) mennyiből lehet kijönni? Aki volt esetleg tavaly, emlékeztek, hogy kb. mennyi pl. egy sör illetve valamilyen kaja?

2012. ápr. 4. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kajálni nem érdemes bent, egyrészt mert 4 nap után már undorodni fogsz a gyrostól, másrészt meg mert drága. Persze napi egy benti evés még belefér, de a kemping 20 percre van gyalog a belvárostól, mi minden reggel kimentünk zsemléért meg mindenféle földi jóért. Az italárak egységesek. 500 Ft egy sör. A kaja 800-1500. (nyilván mondjuk egy hot-dog 7-800) Érdemes vinni pár konzervet is, én kb. 25 000 Ft-ot költöttem a bérleten kívül, de ebben asszem benne volt a vonatjegy is, meg amit előtte bevásároltunk... meg még 1-2 tutiság. :))
2012. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hasznos nagyon!
2012. ápr. 6. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:

tényleg közel van a városbelső, egy kellemes séta onnan. Én minden nap kb. hot dogot (300,-) meg pizzát ettem, egyszer egyszer palacsintát, habár én barátnőmnél aludtam, szóval mi kajálni "hazajártunk". Amúgy mellékesen mit gondoltok az ideji fellépőkről? :)

16/L

2012. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*idei
2012. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, de idén kimarad. Igaz, tavaly sem volt sokkal jobb a line up. A Volton sztem nem is ez a lényeg.
2012. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem külföldiek közül talán egyedül a Faith no more jön be, meg azért skrillexre kíváncsi vagyok de benne van az is hogy nem fog tetszeni..

Viszont magyarok közül biztos sok jóféle lesz, majd ők felhúzzák.

2012. ápr. 12. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!