Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Disturbed rajongók! Mi a...

Disturbed rajongók! Mi a kedvenc számotok a zenekartól?

Figyelt kérdés
és miért?

2012. ápr. 6. 15:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja,azt kifelejtettem,hogy kedvenc albumot is írjatok.
2012. ápr. 6. 15:55
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
down with the sickness, hell, industrectible (vagy hogy kell írni x d) sickness album a kedvencem. hogy miért..mert csak úgy.
2012. ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nekem a kedvenc számom a The night,Innocent és az Animal,kedvenc albumom az Indestructible(majdnem jól írtad :D )
2012. ápr. 7. 09:46
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy fan de a kedvenc számom tőlük:

http://www.youtube.com/watch?v=hJQKwR6DCVw

miért? dallama, témája, szövege nagyon tetszik

még egy lemezt se hallgattam nagyon végig úgyhogy arra nem tudok válaszolni

2012. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kedvencem számom a Stricken, jó kérdés, hogy miért. Az eleje az ami nagyon tetszik elég ütős, de amúgy az egész szám jó.

Kedvenc album: Ten thousand fists, mert ezen van a legtöbb szám ami tetszik!

Új album sajna annyira nem tetszik :S Igazából 2 szám ami nagyonjó (Warrior, Animal) többi elmegy, de annyira engem nem fog meg sajnos..

2012. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

nekem pont fordítva van,a Ten Thousand... nem fog meg annyira(de jó!),az Asylumnak meg adj egy esélyt,mert először nekem sem tetszett,mostmár minden nap hallgatom :)

a Stricken tényleg jó,azt is naponta nézem(klippel együtt).

meg erről az albumról még a Decadence tetszik(a Need for Speedbe is belerakták,ott hallottm először a számról,sőt a bandáról is!)

2012. ápr. 7. 19:40
 7/23 anonim ***** válasza:
Amúgy Disturbeddel, úgy vagyok, h nem minden száma tetszik, de az a néhány az nagyon pl.: Hell, Inside the Fire. Egyébként Asylum nem lett rossz az Another Way to die is nagyon jó lett. Az ilyen számokkal van bajom mint pl a Sacrifice az nekem olyan semmilyen :S Elhallgatom én nem arról van szó csak nem ráz tőle a hideg :D Egyébként az igaz, hogy néha egy szám ami elsőre nem tetszik 4-5. hallgatásra kedvenccé válik :) Sok ilyen volt már nekem is. Most amúgy megjött a kedvem ehhez elkezdtem hallgatni és az Innocence pl egész jó :) Ten Thousandet csak azért mondtam, mert arról minden szám tetszik.
2012. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Innocence tényleg remek

viszont nekem a Torn szám nagyon nem tetszik,meg a Lost Children szerintem elég gáz lett.remélem valami jóval fognak előrukkolni legközelebb.ja,Inside the Fire is odab*sz ám!őszintén szólva sajnálom azt,aki nem tudja mi az a Disturbed.

2012. ápr. 7. 20:02
 9/23 anonim ***** válasza:

Számokból az Enough, This Moment, Stupify, Criminal, Stricken, Haunted és az Avarice.

A Ten Thousand Fists és az Indestructible albumok között nem tudok választani. :D

2012. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

összes szám

összes album

2012. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!