Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Disturbed rajongók! Mi a...

Disturbed rajongók! Mi a kedvenc számotok a zenekartól?

Figyelt kérdés
és miért?

2012. ápr. 6. 15:54
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Kedvenc albumom az Indestructible; a kedvenc zenéim az Indestructible, The NIght, The Animal, Decadence, Remnants és az Asylum. Amit meghallgatok, de "nem ráz tőle ki a hideg" :D az az Another way to Die. Amúgy a zenekart én a "Sátánka" című filmből és az NFS MW-ből ismertem meg. Azért jó a Disturbed, mert változatosak a zenéik, ezáltal mindenkinek tetszik valamelyik számuk; jók a szövegeik és nem tudom, van bennük valami, amitől tényleg kiráz a hideg, persze jó értelemben. Részemről ez a kérdés azért volt hasznos, mert megtudtam, hogy ennyi rajongó van ebben
2013. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
az USA-től távol álló országban! Persze gondoltam, hogy majdnem mindenki más kedvenc zenét fog írni (ízlés kérdése), de azt azért el kell ismerni, hogy az albumaik jók lettek! Lehet, hogy van olyan szám, ami nem lett olyan jó, de mindenkinek más tetszik és én úgy gondolom, hogy nincsen olyan zenekar, aminek csak jó számai lehetnek! Megint ízlés kérdése! Lehet, hogy több mint egy évvel késöbb írok választ, de örülni fogok, ha elolvassa valaki a véleményemet! :)
2013. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kifejezetten kedvencem nincs. Nem tudok választani.

1. Another Way To Die - Először is a mondanivalója miatt és persze a tökéletes zenei aláfestés! Szerintem minden embernek meg kellene nézni mert ennek a videó klippje nagyon eltalálja a lényege még ha a Metal/Rock-ért nincs is oda.

2. Asylum - Egyszerűen nagyszerű nagyon jó szám szinte napi szinten meghallgatom (bár általában elég sokat meghallgatok 1 nap alatt) Csak a zene miatt hatalmas.

3. Stricken - Ez volt az első szám amit hallottam tőlük ez is nagyon jó szám. Szóval ez a 3 kedvencem :)

2013. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!