Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Klasszikus gitár mellé szeretn...

Klasszikus gitár mellé szeretnék szólógitárt. Mi a véleményetek erről a szettről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Klasszikus gitáron tanulok játszani, de csak magamtól, internet segítségével.

Szeretnék mellé egy szólógitárt is, ezt a szettet néztem ki:

[link]

Milyen minőségű lehet? Az erősítő rendesen szólhat?

Érdemes megrendelni, vagy jobb lenne inkább üzletben először megfogni, hogy milyen?


2012. ápr. 6. 23:40
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez még inkább tetszene, az ára miatt.

Mi a különbség (a márkán kívül)?

2012. ápr. 7. 00:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben nem szettet vennék, hanem külön gitárt és erősitőt. gitárban ez alá ne menj: [link]

erősitőt meg a kedved szerint de 15 alatt nem nagyon kapni normálisat

2012. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez a gityó már megbízható?

És szerintetek jó ötlet, hogy párhuzamosan szeretnék klasszikus- és szólógitáron is játszani?

2012. ápr. 7. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs vele, amennyiben tényleg klasszikus gityód van, más lesz a húr rajta mivel a sologityó fémhúros, kisebb általában a húrmagasság, szal elvileg könnyebb rajta játszani, de nem is kell hozzá erősítő sztem eleinte. ha nagyon nincs pénzed ,és tényleg nem érdemes 30ezer alá menni


ha nagyon szeretnéd torzítva hallgatni a gitárod akkor ajánlom keress a neten gitár effektes programokat, ha érdekel a dolog ebben tudok segíteni, csak rákötöd a gépre a gityód, hangfalon meg már a torzított hangot kapod

2012. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!