Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Papa Roach-ról?

Mit gondoltok a Papa Roach-ról?

Figyelt kérdés
Sajnos én csak most lettem a rajongójuk ( vagy inkább most ismertem meg őket). Szerintem nagyon jók :) Neten kerestem híreket, koncerteket stb. de nemigazán találtam semmi újabbat. Tehát ha valaki tud valamit velük kapcsolatban, annak is örülnék. :))
2012. ápr. 7. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a PR-t az Infest c. albumukat megvettem eredetibe még annno:) Első 3 albumról minden szám tetszik az újabbakon sajna már csak pár szám. Koncertről amennyit tudok, hogy Szigetre szinte mindig jönnek, szeretnék is elmenni már régóta csak hát nem olcsó utazással együtt, főleg, ha csak ez az egy banda érdekel ... nekem tavaly pl lett volna 3 is amire szívesen elmentem volna csak hát nem egy napon voltak...


Egyébként itt: [link] megtalálhatod a koncert dátumokat.

2012. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1számot szeretek tölük , amugyse az én müfajom.
2012. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :) másik kedvencem még a Three Days Grace, de a PR-t nem előzi meg :) csak mostanàban nemigazán lehet hallani róluk.. Tényleg nagyon jó lenne ha jönnének a Szigetre, de azt hiszem idén nem lesznek itt.. :/
2012. ápr. 7. 20:37
 4/11 A kérdező kommentje:
még jöhetnek válaszok :D
2012. ápr. 8. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:
a papa roach zsíííííííííííííííííííííír :D
2012. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az :D nagyon várom az új albumot :)
2012. jún. 3. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:
mikor lesz új album?:o
2012. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem szeptemberben.. sajnos nemigazán tudtam lefordítani, de sztem akkor :)
2012. jún. 7. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Október másodikán jelenik meg az új album ( a "still swingin" már megjelent, és szerintem b.romira jó :D)

Kedvenc együttesem..! (egy másikkal együtt) ^^

Most sajna nem voltak Szigeten, de ha jövőre lesznek, és lesz kivel elmennem, tuti ott leszek xD

2012. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az új albumról a Silence is the enemy tetszik a legjobban :D


http://www.youtube.com/watch?v=5G7h-tOPjbc

ha valaki esetleg nem hallotta volna még.

2012. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!