Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlotok egy...

Milyen gitárt ajánlotok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni már régóta és hát mivel nem vagyok nagy szakértő hozzá ezért gondoltam megkérdem (akusztikus gitárok felé hajlok). Köszi a válaszokat előre!

2012. ápr. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt légyszi, ez a kérdés már kismilliószor ki lett vesézve. Ha akusztikus gitáron akarsz játszani, akkor akusztikust, ha elektromoson, akkor elektromost, de ha már úgyis az akusztikus felé hajlasz, mindenképp azt, mert az később csak az előnyödre válhat. Ha konkrét márka érdekel, akkor írd le, mennyit szánnál rá, egyébként én az olcsóbbak közül a Fendert ajánlom, meg igazából bármelyik normális nevet: Cort, Epiphone, stb.
2012. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemesebb klasszikust venni én is azon tanultam könnyeb és olcsóbb mulatság. Hajrá...Én ezeket ajánlom:


[link]


[link]

2012. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Milos válasza:

Klasszikus gitárom sokkal nehezebb megtanulni, mint akusztikuson. Sokkal vastagabb a nyaka. Én is mindenékppen az akusztikust ajánlom, sokkal szebb hangja is van. Nagyobb lesz a sikerélmény.

Arra mindkét esetben vigyázz gagyi márkát ne vegyél.

2012. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor vegyél akusztikusat. staggot és vorsont messziről kerüld el. én ezt a gitárt ajánlom.

[link]

2012. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazság szerint Fender c60-at néztem meg hát a Cort-ot is amit linkeltél is. de hát fogalmam sincs. :D
2012. ápr. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!