Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy mély hangszóróm és...

Van egy mély hangszóróm és ládát akarunk neki építeni, de a WinISD nevű programban nem értem, hogy ezek mit jelentenek vagy mi a mérték egységük: Qts, Qms Vas, Qes Fs, SPL Le, Pe Re, Bl Xmax, Dia Z, Sd Leírnátok részletesen is?

Figyelt kérdés
Le írnátok,hogy mik a mértékegységei ezeknek és mit jelentenek..mmint nemtudom,hogy tényleg az-e csak példát mondok,A W az a Watt és teljesítmény..ilyesmit kérnék előre is köszi

2012. ápr. 11. 19:19
 1/1 Ssj4Songoku válasza:
Helló. Én annyiban tudok segíteni hogy a VAS az az ekvivalens levegő térfogat, FS ez a rezonancia frekvencia,Qts ez pedig a teljes josagi tényező a többit ense tudom sajna énis ahhétvégén építek ládikát egy 20 cm mélynyomónak és enis ezzel küszködok.
2015. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!