Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Skrillex keresztény zenéket...

A Skrillex keresztény zenéket játszana? O. O

Figyelt kérdés
Ma egy ismerősöm azt mondta, hogy a Skrillex keresztény zenéket játszik, mert többen ezt állítják. De én nem tudom elhinni. Valaki avasson be abba, mi zajlik a templom falain belül :D

2012. ápr. 11. 21:02
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs: Skillet akart lenni, nem tudom miért írtam Skrillexet -.-
2012. ápr. 11. 21:06
 2/8 anonim válasza:
Skrillexről nem gondolnál. Nem kedvered véletlen a Skillet-tel? Mert ők azt játszanak, bár tény, h a zúzósabb fajtából
2012. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Na azért:D

am meg tessék: [link]

2012. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,amúgy néhány szempontból megéri kereszténynek mondani magát egy bandának.Nem fognak káromkodni meg egy bizonyos határon túlmenni a zenéikkel és ennyi,már vallhatják is annak magukat.Néhány szám ha ténylegesen keresztény töltetű az elég is,ha a Skillet-et pl megnézed akkor láthatod,hogy sok dalszöveg semleges ilyen szempontból vagy többedleges jelentésként bele lehet magyarázni a kereszténységet.Attól hogy egy együttes kereszténynek mondja magát,még nem kell feltétlenül minden számukban a "jézus él,térj meg,isten szeret" cuccot keresni.A Toby Mac meg a Pillar is hasonlóak,azokról sem tudtam megmondani több számuk meghallgatása után sem hogy keresztények.
2012. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,és keresztények vagy nem,sok egyház eldönti a körein belül,hogy mit engednek meg.Vannak akik kemény hangzása miatt nem tartják közéjük valónak az ilyen típusú zenét,mondjuk szerintem ez konzervatizmus de ők döntik el.
2012. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mathekah válasza:
a Skillet teljes mértékben keresztény banda.Hogy miért is gondol ezt?Azért mert a zenéjükön lehet érezni hogy nem olyan mint egy világi rock banda,és mert ha jobban utánuk kutakodsz pl.wikipédia,youtube akkor te is rájössz hogy igazam van
2012. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó:ha nekem írtad,akkor elmondom,hogy jobban utánuk kutakodtam.Elég sok számukat meghallgattam már.És szerintem sok dalszövegük alapján pusztán nem lehetne erre egyértelműen következtetni,mert ahogy írtam,nem tartalmaznak konkrétan erre utaló részeket.Merem állítani,hogy egy csomóan úgy hallgatják őket,hogy nincsenek is tudatában a kereszténységüknek.És ha megnézed a Youtube-ot,akkor ott is láthatod,hogy egy csomó csodálkozó komment van arról,hogy keresztények,mert néhányan ezt eddig nem tudták és/vagy nehezebben akarják elhinni.
2012. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek megvan az oka; ha minden keresztény zenében benne lenne az, hogy "Jézus él, hallelúja, térj meg, feltámadott, stb", szerinted hány nem-keresztény hallgatná meg? Az ilyen fajtákat is szeretem (persze mértékkel: nem az álszent fajtából, hanem amin érezni lehet, hogy szívből jön), de ezeknek pont az a lényegük, hogy ne üldözzék el a "világiakat" a zenétől, hanem megszeressék, közben megy beléjük a dal üzenete.


Ha pedig valakinek már megtetszett a zenekar, csak azért nem fogja abbahagyni a hallgatását, mert keresztény (jó, kivételek vannak, de a többség nem), hanem játssza tovább, esetleg megtetszik nekik a vallás.

2012. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!