Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skrillex Pedofil?

Skrillex Pedofil?

Figyelt kérdés
CSak ugye azért, mert barátom ismertette meg velem, az első szám amit halottam tőle, az a first of the year. aztán megnéztem még néhányat,(klippel együtt) és azt vettem észre, hogy szinte az összesben gyerekek vannak! az egyikben pedo, és egy gyerek, a másikban pedig, gyerekek lopnak JÉGKRÉMET!(kicsit se pedos) meg egy kislány énekli a my name is skrillexet, vgy legalább is az egyiknek a hangja biztos az! szóval? valaki tud róla valamit? esetleg ferdehajlamú? vagy szimplán esetlek homoszexuális pedo? mert úgy is néz ki!

2012. márc. 26. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem hinném, hogy bármelyik is.

Valami oka biztos van annak, hogy gyerekek vannak pl. a Bangarang klipben, valami "mondandó" (már amennyire egy dubstep-nek titulált keverék zenében lehet mondandó).

2012. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
14%
Szerintem az :D Téleg elég fura.... Én a pedofilra teszem a voksom :D De lehet hogy homokos pedofil :D
2012. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszónöm a válaszolat, de még mindig nem tudom konkrétan az igazságot!:D
2012. márc. 27. 21:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem is fogod megtudni.

Ha azt írja egy honlap, hogy az, akkor sem szabad hinni nekik, mert csak pletykálnak (ha meg sokan írják meg tényleg bizonyított akkor talán van igazságalapja), ha meg nem írják azt akkor meg azért nem hiszel nekik, mert nem akarsz hinni nekik.

2012. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem is ő rendezi a számait? :D

A My name is Skrillex-ben biztos nincsen kisgyerek. Torzítás?

Szerintem nem ferde hajlamú.

2012. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Hát amit 100%ra tudok hogy homoszexuális
2012. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

te erre a My Name Is Skrillex-re gondolsz szerintem: http://www.youtube.com/watch?v=RMlUlAjgPXQ

ehhez pedig Skrillexnek az égvilágon semmi köze sincs, mert ez egy házi videó, amin egy édi kislány énekel. :)


A klipeknek pedig mondanivalója, mint ahogy az lenni szokott, nem kell egyből arra gondolni, hogy Skrillex pedofil. Nézd végig még egyszer alaposan a First of the Year-t. Nem Skrillex a pedofil, ő csak rámutat dolgokra.

2012. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Szerintem Levente Péter és Gryllus Vilmos is pedo, mert állandóan gyereknek énekelnek.


Te szimplán hülye, tisztelt kérdező.

2012. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó, ez szép volt.


a kérdező miért gondolja, hogy a szóbanforgó meleg?

barátnője van, Ellie Goulding.

akkor Ellie transzvesztita?

2012. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
skrillex meleg nem egy interviewban nyilatkozta.
2012. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!