Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen egyszerű dobgép szoftve...

Milyen egyszerű dobgép szoftvert ajánlanátok gitár mellé?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, aminek egyrészt élethű a hangzása, viszont kezelni egyeszerű legyen. Az sem baj, ha nem én tudom beállítani, hogy mi szóljon pontosan, egy olyannal is megelégednék, hogy beállítom a stílust, a tempót, és magától összerakja a dolgokat. Olyasmit keresek (akár), amilyen egy multieffektben van, hogy kiválasztok egy alapot, a tempót én állíthatom be, de nem kell beállítani, hogy melyik része mikor szóljon a dobnak, olyatmár próbáltam, de nehéz volt, és nem sikerült használni.

2012. ápr. 12. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami szerintem az egyik legjobb bonyolultság/hangzás arányú az az Addictive Drums.

Tele van pakolva mintákkal, szóval azokat csak behúzogatod és nem kell hozzá szerkesztgetni.

Nagyon jól is tud szólni, ha kicsit foglalkozol vele.

Ellenben kell hozzá ismerni valamilyen host programot, pl Cubase-t, ami ha nem használtál még ilyet lehet bonyolultnak fog tűnni, de netről meg innen onnan gyorsan ki lehet igazodni rajta.

2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mindenképp kipróbálom!
2012. ápr. 12. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!