Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől igazi rajongó egy rajongó?

Mitől igazi rajongó egy rajongó?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy például egy együttes zenéjét szereti valaki.

Feltétele ennek az, hogy megtudjon mindent arról az adott zenekarról? (milyen albumai vannak, hol fog fellépni, hol lépett fel, mi a következő projektjük, esetleg a tagokról ismeretek)

Csak akkor igazi rajongó valaki, ha ezeket tudja, vagy azt is annak lehet tekinteni, aki nagyon szereti a zenéjüket, de különösebben nem tud róluk sok információt?


2012. ápr. 15. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én háromfelé venném. Bár az angol fanatic fordítása a rajongó, az olyan ember aki mindent számon tart az inkább a fanatikus, míg aki csak munkásságot szereti, az a rajongó. Akinek pedig csak tetszik néhány szám, az kevesebb kötődéssel bír, inkább csak kedvelő, vagy nyitott, befogadó.


De ez elég relatív. Inkább csak következtetni lehet, hogy aki rendszeresen hallgat egy előadót, együttest, az tudja hogy milyen albumai vannak, érdeklődő a vele kapcsolatos hírekre, így képben van.

2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai időkben az az igazán nagy rajongó, aki megveszi az együttes lemezeit és nem a netről tölti le.
2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy leszopja az énekest.
2012. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy 3. válaszoló!
2012. ápr. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!