Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a 70-es,80-as...

Mi a véleményed a 70-es,80-as évek zenéjéről?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:47
 1/5 anonim válasza:

Akkor legalább normális Rock zenék voltak!!

Nem csicska Fluor meg faszom tudja kik..

Most is van ez a "rock" együttes nem is tudom mi a nevük de nagyon szarok.. x-faktorban voltak.

Én még most is régebbi zenéket hallgatok mert azokat zenéknek lehet nevezni!!

Most meg itt a sok népbutító zene!!!

Nekem ez a véleményem erről!!! :)

2012. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitathatatlanul jó korszakok voltak.
2012. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval. a 60-as, 70-es és 80-as években volt rengeteg kiváló zenekar, előadó, akik maradandót alkottak. manapság nagyon kevés ilyen van sajnos...
2012. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem korszaktól függetlenül íródtak jó és sz@r zenék egyaránt, csak mindig más a megítélés.


Beethoven idejében sem számítottak értékesnek akkor azok a zenék, amiket ma kúltúrális szempontból a zenék csúcsának tekintünk.


Ugyanúgy ha Magyarországot nézzük a Beatrice, mint "jó zene" él a köztudatban, pedig Feró is csak jó időben volt jó helyen, játszani nem tud, a dalai mögötti eszméket értékelték az emberek.


Ugyanúgy, pl. Tátrai Tibor nevezetű gitáros, magyarország egyik legjobb gitárosa, kiválóan zenél, ennek ellenére senki sem ismeri, mert mások az igények.

2012. ápr. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem könnyű rálátni ezekre a dolgokra, nem is lehet.


Hajlamosak vagyunk ma túlértékelni a 70es, 80as évek zenéit, ez tény.


Én nem is általánosítanék.

2012. ápr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!