Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetne belőlem az életben...

Patrik98helo kérdése:

Lehetne belőlem az életben "énekes"?

Figyelt kérdés
Már régóta szövegeket írok... Szinte magamban kitalálok szöveget anélkül, hogy gondolkoznék. Egyszer ezt vinni szeretném valamire, de nem tudom, hogy, s mint kezdjem. 14 éves fiú vagyok. (Egyébként rap szövegeket írok; szívből, de akad 1-2 "dühös" is.) Válaszokat?! Esetleg valaki tudna nekem küldeni zene' alapokat?
2012. ápr. 17. 21:35
1 2
 1/20 rajcziz ***** válasza:
Az egy dolog, hogy írsz szövegeket kapásból, más kérdés, hogy milyeneket. Egyébként pedig a kérdésedre a válasz igen, csak kitartás és rengeteg munka kell hozzá. Főleg, ha rapelni akarsz - ritmusérzék és beszédkészség. Ennyi kell hozzá művészi/szakmai szempontból.
2012. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdhetném el?
2012. ápr. 17. 21:42
 3/20 rajcziz ***** válasza:
Otthon gyakorolsz. Aztán pedig reméled, hogy valami alkalom adódik. Próbálsz a környékeden fellépéseket szervezni magadnak, aztán egyre messzebb mégy. Benevezel esetleg tehetségkutatóba. Javaslom, olvass utána a híres rapperek életének, és onnan inspirálódj.
2012. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott már, hogy felveszek valami számot, de nekem nincs se studiom, se más olyan dolgom, amivel elkezdhetném. A gyakorlást pedig hogy érted? És igen, eszembe jutott már, hogy beevezek csillag születikbe, de szülei nem egyeznek bele + ez pénz. Mint mondtam: Nagyon foglalkoztat a zene, és szeretek reppeket énekelni illetve írni...
2012. ápr. 17. 21:50
 5/20 A kérdező kommentje:
Fellépést? Hogyan? 14 éves vagyok, nem 35!
2012. ápr. 17. 21:50
 6/20 rajcziz ***** válasza:
Hogyhogy hogy értem? Nekiállsz otthon és rappelsz. Kész. Gyakorolsz.
2012. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De csak simán? Se hangfelvétel se semmi más?!
2012. ápr. 17. 21:52
 8/20 rajcziz ***** válasza:
Majd ha menni fog, akkor szedd fel magad. Elég, ha te hallod magad. Esetleg felszedheted magad, hogy visszahallgasd és javíthass a hibákon, ha észreveszed.
2012. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És mit ajánlsz, mivel vegyem fel a hangom?
2012. ápr. 17. 21:55
 10/20 rajcziz ***** válasza:
Mikrofonnal.
2012. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!