Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a velemenyetek a roman,...

1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva semmit sem tudok az erdélyi és román toplistákról. Gondolom ezek vannak rajta, amiket linkeltél. Rap, pop nem jön át a határon nagyon, inkább csak a dance, meg angol nyelvű számokból 1-2. Inna, és hasonló zenék. Michel Telo számát itt is sokan ismerik, de zenetévén még nem láttam.

A viva toplistája nekem nem nagyon tetszik, nagyon arra ment ki eddig a viva arculata, hogy a tinikre rásózzon pár előadót. Sp, Barbee stb. (Nem tudom, hogy ismered e őket) Most azonban mintha lenne egy stílusváltás, alter zenéket is elkezdtek játszani, meg pár rappet. Most biztos ettől várnak több pénzt.

Van nálunk mtv, a nap nagy részében az amcsi műsorok mennek rajta (Made, Amikor kövér voltam, stb.), zene inkább este/reggel megy. Én is késő este, meg reggel, iskola előtt szoktam nézni. Nekem jobban tetszik a zenei kínálata, mint a vivának. Meg még megy rajta South Park :D

2012. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igen ismerem oket (barbee-t,fluort,sp-t) mert van egy hazunk

pesten is es minden evben egy honapot ott toltunk, bevallom

a magyar pop szerintem nagyon rossz ez a sok tini szar

nekem nagyon nem tetszik de viszont a magyarorszagi rock

nagyon tetszik , habar a magyar rap is egy nagy kanal fos.

koszi a valaszodat nagyon jo hogy meg vannak ilyen emberek

MO-n. meg szerintem nektek magyaroknak azert olyan gyenge

a popotok,rap-etek mert amerikatt majmoljatok mig a romanok sajat stilust alkotnak es szerintem a zenejuk

tenyleg nagyon jo meg ugyanugy ahogy a listajik

is mivel osszegyujtik a hozzajuk hasonlo stilusokat(pl.: michel telo )

2012. ápr. 20. 09:55
 3/15 A kérdező kommentje:
remelem azert megneztetek a roman szamokat ,(ha nem is ertitek de a dallam,stilus miatt)
2012. ápr. 20. 09:59
 4/15 A kérdező kommentje:
meg az elso vid. vegen az budapest :)
2012. ápr. 20. 10:01
 5/15 anonim ***** válasza:

Sokan mi is így gondoljuk, hogy elég rossz a magyar pop :) Vagyis ez a réteg, amikről beszélünk, van pár színvonalasabb előadó.

Magyar rapből ami nagyon fut, az általában nekem sem tetszik. Van pár előadó, akik inkább undergroundban vannak, nekem ők tetszenek. Tényleg próbálnak kicsit majmolni páran.

Az első szám az tetszett!

2012. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a tobbi ? az milyen ;3
2012. ápr. 20. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Puya számai régiek az neked toplista? Amúgy Michel Teló meg nem is román -.-
2012. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy michel telo portugal , illetve azt is h puya

mar regi de sztem nagyon jok es meg most is neha latom oket

az mtv-n , utv-n meg a kiss-tvn

2012. ápr. 22. 13:11
 9/15 anonim ***** válasza:
A Kiss FM-ből már elegem van annyi reklámot nyomnak, hogy lassan több a reklám mint a zene.
2012. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igazad van utolso, a kiss tv-vel az a baj hogy a reklamokat neha neha megszakitjak a zanaklippek :)) XD
2012. ápr. 23. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!