Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki szereti itt az Alice...

Valaki szereti itt az Alice in chains nevezetű grunge zenekart?

Figyelt kérdés

Az én korosztályom egyáltalán nem ismeri ,se a zenekart és legtöbben a műfajt se!

A grunge zenét teljesen elfelejtették mára az emberek?

itt egy szám tőlük : http://www.youtube.com/watch?v=p9GAEFTeWko&feature=related

aki itt hallja először : vélemény?

írjatok kort, nemet plz :D kíváncsi vagyok.

16/f



2012. ápr. 20. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem, és szeretem őket.. :D

15/L

2012. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csípem őket, van sok jó számuk, de nekem az örök favorit mindig is a Nirvana lesz :) 20/F
2012. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
imádom!! :D a kedvenc bandàm. az ô zenéjükben tènyleg a lelkemet hallom... 16\L
2012. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Egyik kedvenc együttesem, azonban csak addig, amíg LS volt a frontember, de ez az új AIC nagyon nem tetszik... Layne halálával megváltozott az egész, a csávó aki a helyén van, annak a hangja sajnos nem passzol úgy, mint Layne-é, + elég gyengék az új számaik, hangzásban és szövegben is, ami főleg nagy baj...

15/F

2012. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki felejtette el, nekem pl. egyik kedvenc bandám 16L
2012. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedvenc szám? :D
2013. jún. 1. 21:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, bár csak a Layne halála elötti dalokat. Kedvencem a Would?, szuper szám. ;) 13/l (igen, még ilyen kis taknyosok is hallgatnak ilyesmit...)
2013. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Tök jó ilyen kérdést olvasni! Kedvenceim között van, minden tekintetben kiváló banda! Hangzásra, stílusra, kinézetre. Anno a Music TV-n ismertem meg őket (igen, amikor még volt értelme nézni, bár akkor kezdődött buz.u.lás benne, de jópár kemény metal bandát onnan ismertem meg) 33/f. Sea Of Sorrow
2013. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát az új generáció tagjaként én már netes böngészés során akadtam rá ,persze azelőtt is tudtam ,hogy léteznek szimplán nem rakta a média az arcomba és nem hallottam őket.
2013. aug. 11. 19:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Imádom :) Az egyik kedvenc zenekarom :)

20/L

2015. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!