Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitározni nehéz,...

Elektromos gitározni nehéz, És mennyi idő megtanulni az alapokat, tudnátok nekem ajánlani olcsó elektromost?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nehéznek nem nehéz, de kitartás kell hozzá, mint minden hangszerhez. Nagyon sok kitartás. És még annál is több... meg rengeteg szabadidő, amit rááldozhatsz. Különben nem jutsz messze vele.


Az alapokat 4-8 hét alatt "meg lehet tanulni". De van aki 2-3 év után sem képes egy alapvető technika hibátlan elsajátítására.


Olcsó ÉS minőségi márkák: Squier, Cort, Vintage


Ezek között nézelődj. Erősítő is kelleni fog, én mindig a Roland Cube-ot ajánlom (15x) meg még sokan mások... mert olcsó és jól is szól, plusz 4 fajta torzított csatornával rendelkezik, a clean csatornája sem rossz bár azt variálni nagyon nem tudod.

2012. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
470W os erősítőm van.Az nem elég? Jack csatlakozós
2012. ápr. 23. 05:48
 3/14 anonim ***** válasza:
A gitárhoz gitárerősítő kell, de minimum egy erősítő-szimulátor. Tehát vagy egy multi-effekt (modellező), vagy egy jó hangkártya és valamilyen program (guitar rig 4, amplitube pl), vagy egy pre-amp "pedál".
2012. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de így számítógépen kívüli használatos erősítőm van ami 2 150w-os hangfalt üzemeltet testen kívül
2012. ápr. 23. 14:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Mivel lehetne arra átszinkronizálni a hangot? valami kiegészítő?
2012. ápr. 23. 14:20
 6/14 ChrisM ***** válasza:
Vegyél egy gyakorlóerősítőt fillérekért, a házimozirendszer nem gitározásra való.
2012. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]

Én ezt néztem ki magamnak.És már most nézegetem Alapi István 1993 -mas oktató videóit,már most tanulok belöle és nagyon jól oktat :)

2012. ápr. 24. 06:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ha rám hallgatsz, még mindig Squier gitárokat nézel, mert 34 000 Ftból fizikai képtelenség használható PACK-ot összedobni.
2012. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vagy még erre gondoltam:

[link] ilyen gitárra

És ilyen erősítőre : [link]

2012. ápr. 24. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
A gitár tökéletes, az erősítő vicc. :D Az nem igazi erősítő, kb arra jó, hogyha nálad van egy gitár, bárhol meg tudd szólaltatni. Roland Cube-ot ajánlom (~25 ezer) vagy egy multieffektet, amin van erősítő szimulátor (használtan 10-20 ezer) és azt rákötheted bármilyen hangszóróra. (persze ez sem lesz olyan, mint egy igazi erősítő)
2012. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!