Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitározni nehéz,...

Elektromos gitározni nehéz, És mennyi idő megtanulni az alapokat, tudnátok nekem ajánlani olcsó elektromost?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Vagy még ezekre gondoltam Kérlek segíts!Melyiket vegyem meg?melyik a jobb? cort?

2012. ápr. 24. 15:13
 12/14 A kérdező kommentje:
Én csak otthoni használatra gondoltam :)
2012. ápr. 24. 15:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok, én a Squiert jobbnak mondanám, de csak azért mert nem rajongok a Cortokért, olyan kis "buta" gitárok, nem igazán van karakterük. Harley Benton erősítőre rákereshetsz, csak rosszat írnak róla.


Felejtsd el ezeket a szetteket szerintem, nem véletlenül adják így... mert máshogy senki nem venné meg. +10 000 Ft és lesz egy nagyon jó gitárod, meg erősítőd. Hangológép kinek kell? Számítógépre AP Tuner, ahhoz csak egy mikrofon kell (ha nincs, 500 Ft-ért kapsz), na meg úgyis meg kell tanulnod hallás alapján hangolni (nem nehéz, csak meg kell tanulni). Gitárhevedert is kapsz külön 1500 Ft-ért, kábelt is... ha rám hallgatsz, nem szettben vásárolsz.

2012. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na szal ehhez a Squier gitárhoz milyen kombó jó? mert én csak egy kis szobai pár Wattosat akarok és egy hangtorzítót .Az Melyik lenne jó
2012. ápr. 24. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!