Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg szeretnék tanulni gitározn...

Meg szeretnék tanulni gitározni és nem tudom hogy milyen Pack-et vegyek. Kezdőn mi lenne alkalmas?

Figyelt kérdés
Pack-et szeretnék mert nem nagyon szeretnék külön vásárolgatni.
2012. ápr. 24. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gondolom elektromoson akarod tolni. ne rendelj szettet, mert az olcsó szettek túlnyomó része egyszerűen sz.r.

nem akarsz külön vásárolgatni?

bemész az első hangszerüzletbe és veszel egy erősítőt meg egy gitárt, 2 pengetővel és kábellel. mi ebben a megterhelő? és legalább kipróbálod és ha hallod a hangján hogy sz.r akkor otthagyod.

2012. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nemtok gitározni xd
2012. ápr. 24. 16:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Kecskeméten van ilyen üzlet?
2012. ápr. 24. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
"ilyen üzlet"? ezen besz.rtam. nem igaz, h nem bírod használni a netet és beírni azt a keresőbe, hogy "kecskeméti hangszerüzlet". kiad valamit rá a honlapra és ha árulnak gitárokat akkor f.sza.
2012. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

másfelől biztos vagyok benne, hogy te vagy az a srác, aki már vagy 3 kérdést feltett ebben a témában. már mindent kitárgyaltunk, csak hallgass a tanácsokra.


- ne packet vegyél, a másik kérdéshez én is leírtam, hogy miért.

- olcsó húsnak híg a leve... az olcsó gitár meg sz_r. a gitárgyártásban az olcsó és a minőségi teljesen kizárja egymást. nincs. kész.


és tényleg nem túl bonyolult... ezek kellenek:


1 db gitár

1 db gitárerősítő (nem házimozi-rendszer, nem hifi, nem zsebhangszóró... gitárerősítő)

1 db kábel

x db pengető


esetleg: heveder


ajánlott (ár/érték arány) márkák:

gitár: squier, cort, vintage, epiphone

erősítő: roland, line6 (ez már drágább), marshall (ebből az olcsó darabok nem olyan jók), laney...


ami nem ajánlott:

harley benton, dasdsa-2331, TDL-938u921, kutyafüle, noname-tenson

2012. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és ha számít az az 1-2 ezer Ft is, akkor a hangszerdiszkont.hu Soundstation gitárjai egész tűrhetők, ezt tapasztalatból mondom. bár én biztos nem vennék.
2012. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nekem csak ez az első kérdésem gitárügyben szal lehet hogy összekeversz valakivel :D
2012. ápr. 24. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem én tettem fel
2012. ápr. 24. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nem te tetted fel, csak olvasd el és nézd meg a válaszokat, mert hasonló cipőben jártok. ;)
2012. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!