Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy koncertre (mondjuk Nightwi...

Egy koncertre (mondjuk Nightwish, Metallica vagy Rammstein) milyen gyorsan fogynak el a kiemelt állójegyek?

Figyelt kérdés
És az interneten vásárolt jegyben 100%-ban meglehet bízni?

2012. ápr. 27. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eventim hálózatán szinte minden koncertre kapsz jegyet, az pedig majdnem minden utazási irodában van, amúgy a netes is jegy is megbízható, csak nem a rammstejn_jegy.uw.hu-ról kell venni. Amúgy itthon nem fogynak annyira gyorsan (külföldön 1-2 óra alatt is elfogy akár), de itthon sem érdemes halogatni.
2012. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Metallica koncertről mesélek egy sztorit :D

Van egy hivatalos Metallica fan club. Oda tagsági díjat kell fizetni, de így is van sok tagja. Mikor jött a Metallica Budapestre, kitalálták, hogy a hivatalos Metallica club tagjai 1-2nappal a jegy árusítása előtt hozzájuthatnak a jegyekhez. Ők meg okosak voltak, megvették az összes kiemelt állóhelynek a jegyét, ezzel monopóliumot szereztek maguknak, és annyiért adták tovább a kiemelt jegyeket, amennyiért akarták :D Jó drágán el is adták, mert aki olyan, az úgy is megveszi :D Érdekes volt :D

2012. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ezt még sok koncerten megcsinálják a jegyüzérek.
2012. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez is üzlet

Köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem mert ha a fent említett együttesek közül megint jön valamelyik akkor szeretnék kiemelt állóra menni (Metallica-ról és Nightwish-ről lemaradtam, Rammstein-on voltam de nem kiemelt állón)

2012. ápr. 28. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a belgrádi Metallica koncertre megyek május 8-án, abban a pillanatban megvettem a jegyeket januárban, ahogy megnyitották. Állóhelyek még mindig kaphatóak, az ülőhelyek (én ilyet vettem) fogytak el a leghamarabb, másfél hónap alatt, a kiemelt állóhelyek pedig kicsit lassabban, közel két hónap alatt. De árnyalja a képet, hogy ez utóbbi kategóriából nyitottak meg további jegyeket, miután az első adag már majdnem elkelt.


A jegyeket január 27-én vettem meg online, és február elsején kézbesítették egy szerb vidéki címre, egy a Vajdaságban élő barátnőm címére kértem, nem Magyarországra.

2012. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hm érdekes

hát majd jó koncertet 8.-án :D

2012. ápr. 30. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. A korunkra való tekintettel (majdnem 40) döntöttem az ülőhely mellett, de ki tudja, talán sikeresen végigtomboljuk. :D
2012. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2 Rammsteinról tudok nyilatkozni.

A 2010-es esetében 2 hét alatt fogytak el a kiemelt állók (persze csodával határos módon a koncert előtt és a koncert napján hirtelen lettek)

A 2011-es esetében pedig nem működött a rendszer. De itt is a koncert napján a semmiből lettek jegyek.

Mindkét esetben személyesen (irodában) akartam megvenni a jegyem az árusítás első napján.

Az eladók meg sem kérdezték, hogy hová akarom, kapásból nyomták a sima állót, mire szóltam, hogy kiemeltet akarok.

A tavalyi koncertnél 40 percig tökölt a nő, mert a rendszer nem akarta engedni a kiemelt állót, pedig 20 percel előttem még minden simán ment.

2012. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!