Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék zenét készíteni?...

Hogyan tudnék zenét készíteni? (dubstep)

Figyelt kérdés
Mivel lehetne jó dubstteppet készíteni?Olyan program érdekelne amiben a semmiből lehet zenét készíteni (tehát nem remixelni).Az igazat megvallva van már pár program ötletem (FL studio, mixcraft).Az elktronikus zene készítésben kezdő vagyok ezért kérnék tanácsot, hogy hogyan kezdjek bele, mit használjak vagy, hogy számítógépen nem-e az igazi hanem DJ felszerelés szükséges hozzá?

2012. máj. 1. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

(nem mintha sok vokál kéne)

[link]

2012. máj. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

presonus studio one komoly kis program, az fl-től kicsit bonyolultabb, de nem vészes, ha ráérzel használatára.

De az fl-es alkalmazásokat is tudod benne használni ha úgy van (kompabilis). Az nem teljes tiszta, hogy mit is kérdezel: "számítógépen nem-e az igazi hanem DJ felszerelés szükséges hozzá?"

2012. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

dubstep? hát rendben..

szükséged van egy hangrögzítőre, autóra (nem muszáj a legdrágább), életbiztosításra és kellő bátorságra..

Na akkor kimész valamelyik autópályára (pl: M7-es, hozzám az van közel) megállsz egy ponton és elindítod a hangrögzítőd.. az autók suhanása adja az alapot és mivel egy helyben állsz így egy csomóan fognak dudálni rád és ez adhat különböző hajlításokat a 'zenédbe' és nagy valószínűséggel páran neked is fognak menni így a koccanások mellett lezárhatod a számod mentő+rendőr szirénával :D tuti módszer ;) sztár leszel! )ha jól hallottam Skrillex [vagy ki a fene] is így kezdte..) sok sikert ;)

2012. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ableton, reason, logic pro egyaránt jó lehet, ill. a vupvup zörejekhez Native Instruments Massive - ez utóbbi egy szintetizátor program ami vst pluginként be tud illeszkedni a zeneszerkesztő programba
2012. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a logic csak mac-en fut.

De javítsatok ki ha tévedek

2012. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

presonus studio one komoly kis program, az fl-től kicsit bonyolultabb, de nem vészes, ha ráérzel használatára.

De az fl-es alkalmazásokat is tudod benne használni ha úgy van (kompabilis). Az nem teljes tiszta, hogy mit is kérdezel: "számítógépen nem-e az igazi hanem DJ felszerelés szükséges hozzá?"


Még annyit, hogy tölts le soundpack csomagokat, (wav samples) abban találsz hangokat, loopokat, és ugy alakítod ahogyan akarod.

2012. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a # 3/6-os érdekes meglátás.:)
2012. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
A harmadik válaszoló is nagyon jól ráérzett, de én tudok ajánlani még 1 módot! Egy hangfelvevőt szerezz be természetesen, majd keress meg egy útépítő céget. Ezután csak leteszed a hangfelvevőt a légkalapács mellé. Még át is érezheted a zenét, sőt hallgatóid is lesznek, tehát ez már egyben egy live szettet is takar önmagában! :D
2012. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Szóval azt kérdezed, mivel lehetne jó dubstep-et készíteni?



Semmivel. Jó dubstep nem létezik.

2012. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mosógéppel traktorral és egyéb cuccosal
2012. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!