Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lessz a slipknot-tal Paul...

Gabor8991 kérdése:

Mi lessz a slipknot-tal Paul Gray halála után fel oszlik vagy mi lessz velük?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az hogy mi lesz? jó nagy fanatikus lehetsz.. már rég meghalt és még együtt van a banda..
2012. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sőt valószínűleg új albumot is adnak ki. Ha jól tudom Paul Grayt néhány koncertek az egykori SlipKnoT tag, Donnie Steele helyettesítette.
2012. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már jó rég meghalt szegény... Nyugodjon békében.

Nem oszlanak fel, és én is hallottam olyasmit, hogy lesz új album. Csak nem tudni, mikor. Mindegyikőjük másképp viseli Paul halálát, pl szerintem Corey a legnehezebben. De azt hiszem Shawn mondta, hogy külön-külön már vannak ötleteik, elképzeléseik, csak nem tudni, mikor ülnek össze megbeszélni. Ha Joey-n múlik, minél előbb, de Corey-t nagyon megviselte ez az egész, ezért lehet, hogy évekig nem lesz új cd. Nem tudom.... :D

Egyszer csak kijön az az album....:) És az megnyugtató, hogy még mindig koncerteznek.

2012. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!