Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SLASH miért lépett ki a Guns...

SLASH miért lépett ki a Guns N' Roses-ból?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Axl-al finoman fogalmazva nem jöttek ki egymással.
2012. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
mert axl egy f@sz... :D
2012. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem :) de pletykákat nem tudtok?
2012. máj. 4. 15:53
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koshinae válasza:
10%
A Velvet Revolver nevű banda történetének nézz utána.
2012. máj. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Mind kiléptek, Axl már kb. csak egyedül eredeti Guns tag és a legújabb albuma a legsz@rabb, amit valaha Gunstól hallottam. Amúgy Axl drogproblémái meg viselkedése miatt nem tudtak haladni a zenéléssel és ezért otthagyták őt a sz@rba, jó barátok, mi? Nem feltétlenül Axl-t kell hibáztatni, az esküvője után halt meg a felesége b@szki. Én meg is öltem volna magam, csoda hogy van annyi tartása, hogy él.
2012. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

"az esküvője után halt meg a felesége b@szki. Én meg is öltem volna magam, csoda hogy van annyi tartása, hogy él."

Ezt a November rain videóklippjéből vetted?

Mert amúgy hatalmas baromság.

2012. máj. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Jézusom ember, informálódjál már mielőtt ekkora baromságot írsz xD
2012. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
axl-lel se veled, se nélküled kapcsolatuk volt.
2012. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt egymás torkának estek.

Ezt az egészet nem Slash és Axl kezdte.

A rythim gitáros Izzy összebalhézott Axl-el és kilépett. Innentől pedig szépen ki-kipotyogtak maguktól. Axl Rose és Slash azót sem beszélnek. vagyis úgy 16 éves.

Axl Rose-nak pedig nem halt meg a felesége csak a November Rain-ben amit ti erről olvastatok az egy pletyka volt, miszerint Axl megházasodott titokban és autóbalesetben meghalt a hölgyemény. Ezt a November Rain klippje miatt találták ki a firkászok amiből semmi sem igaz. De ha nem hiszitek el csak nézzétek meg Axl Rose twitterét. Ott folyton erről kérdezgetik. Egyébként a Rock Legendák csarnokában amikor is a Guns 'n Roses-t avatták be Axl Rose nem jelent meg és visszautasította hogy egy néven említsék a Guns n Roses-al. Habár most ő viszi tovább a "bandát". És igen sajnos sz@rban hagyták Axl-t miután felülkerekedett rajta az alkohol. Ezért nem fog sajnos soha többé összeállni a GNR amit én magam is jócskán gyászolok hisz akármilyen jók is . külön külön nem nagyon érnek semmit. De már nem azért voltak együtt amiért elkezdték, nem a buliért és a szórakoztatásért hanem a pénzért és a drogokért. Ajánlom a GNR hivatalos történetét A a Reckless Road-ot abból mindent megtudthattok kb 7000ft. de megéri.

2012. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!