Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek az előadók milyen 'stílus...

Ezek az előadók milyen 'stílusba' tartoznak?

Figyelt kérdés
Kispál és a Borz, Péterfy Bori&LoveBand , Quimby, Vad Fruttik, 30Y, Magashegyi Underground, Amorf Ördögök. Ezek szerint milyen stílusú zenét hallgatok? Köszi :)
2009. jún. 24. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagyja alternatív rock!

2009. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előttem szóló mondja jól, alter ez mind, viszont a 30Y nagyon elüt a többitől, a Magashegyi Undergroundot viszont nem ismerem.
2009. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen ez az alternatív. De sztem a 30y egyáltalán nem üt el. Ezek mind mr2 petőfis zenék:) Én is ilyeneket hallgatok. Főleg Quimbyt, Kispált és 30y-t . De ajánlom a Kaukázust, Pál utcai fiúkat. Hasonló stílus. De lehet ismered is:D
2009. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ááá pont magashegyit nem ismerni:)

am az ugyanaz mint akaukázus vis azok játszanak benne csak az énekesük Bocskor Bíborka

2009. dec. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legelso valaszolo az alternativ stimmel de nem nagyon mondhato rocknak... Ez csak sima Alter stilus ami azert fejlodott ki mert mint peldaul a kerdesben felsorolt eloadokat is sehova nem lehetett sorolni. Mondjuk az igaz hogy az Alter az alternativ rockbol fejlodott ki de ez nemaz :P
2010. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!