Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó punk-rock zenekarok...

Milyen jó punk-rock zenekarok vannak?

Figyelt kérdés
A magyar bandákat jobban szeretem mert tudom miről szól de teljesen nyitott vagyok:)

2012. máj. 7. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
The offspring
2012. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

The Grenma, Alvin és a Mókusok, Hatóságilag Tilos, Rózsaszín Pitbull, Hátsó Szándék..

Azért néhány külföldit is mondok:) : Rise Against (a világon a legnagyobb kedvenceim :D ha nem tudsz annyira angolul, YouTube-on találsz pár dalukhoz fordítást), Rancid, Misfits (én csak azokat a számaikat hallgatom, amiben Danzig vagy Graves énekel, a legújabb albumukat inkább hagyjuk XD), Murderdolls, Ramones, The Distillers.

2012. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. máj. 7. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
green day
2012. máj. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
33%

Na jól van emberek, a Green Day, Alvin... stb. lószarokkal ne alázzuk már a punk zenét oks?


The Sex Pistols, Exploited, Casualties, CPg, HétköznaPI CSAlódások, Hatóságilag Tilos, Fegyelmező Részleg

2012. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, mondok még. :D

(Mondjuk Alvint már nem tudom miért írtam bele az előző válaszomba (meg a Grenma is ilyen soft kategóriába tartozik, gondolom az Alvin arról jutott eszembe), mert nagyon kezd divat lenni (mint pl. a Tankcsapda..), mindenki "belájkolja" a "féjszbukon" anélkül, hogy tudná mi az. Mondjuk azért én szeretem, de ha punkról van szó, egy Dead Kennedys mellett eltörpülnek.)


Na szóval:

Dead Kennedys (:D), The Adicts, Devotchkas, Crass, Black Flag, Minor Threat, The Clash, Dropkick Murphys, Flogging Molly, Lars Frederiksen and the Bastards, Operation Ivy, esetleg még Jack Off Jill, az ilyen horrorpunk szerűség volt. (Vagy GG Allin... XD Egy elmebeteg volt, játszott (vagy játszani akart) ő punk zenét is, de a fellépései leginkább abból álltak, hogy a színpad közepére szart és magára kente (néha megette).)

2012. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kemény vonal: The Exploited; Metallica egyes időszakai

Dallamos vonal : The Misfits ; Offspring.

Kb ennyit a punkokról, a többi bandát én núúdlinak tartom.

2012. jún. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Green day , Sum 41 stb. elég sok van...
2012. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

REFLECTED

Magyar banda, de angol szöveg

2013. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!