Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen számokat, milyen...

Milyen számokat, milyen stílusú zenéket szeret a mai fiatalság, a mai társadalom? Mi az amit te is szivesen meghallgatsz?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék utca zenélni, hogy keressek egy kis pénzt. Gitározással és énekléssel gondoltam a dolgot. Csak az a baj, hogy olyanokat szeretnék előadni, amiket az emberek érdekesnek találnak. Én pedig egyáltalán nem nézek tv-t, nem hallgatok modern zenét, más fajtát ismerek és szeretek. Azt viszont kétlem, hogy az emberek angol és francia folkra kíváncsiak lennének. Mondjuk néhány rock dalt, régebbit, azokat is tudok, azok még divatosak? Vagy már nem divat a gitár? Azt se bánnám, a videókat linkelnétek.

Köszönöm!


2012. máj. 8. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnál vmi jazz-eset játszani. Gondolom a tuctuc did zséj tijesztós típusú zenét nem igazán lehetne gitáron játszani. :D
2012. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

talán arra a teknóra vagy mire gondolsz amit ma hallgatnak? nos igen, azt nem tudnám visszaadni.

Arra gondoltam, itt van ez az Adele. Nagyon híres számai vannak, még én is hallottam róla. Talán azt szívesen hallgatnátok?

2012. máj. 8. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is jó, meg a spanyolos-flamencos gitárszámok is jók.

Olyat viszont ne csinálj amit sok utcai gitáros, h giccses romaintikus számokat játszol, legalábbis nekem nem tetszenek. :D

Meg az amatőr akkordozás, egy-egykét-egykéthár, biztos tudod mire gondolok, amikor ezzel a háromtagú egyszerű akkordozással egészítik ki az éneket.

2012. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én ha utcán meghallanám, hogy valaki valami jó spanyolos zenét gitározik (persze jól), az tutira feldobná a napomat:)

tehát nekem egyáltalán nem lenne igényem semmilyen mainstream zene.

(21 vagyok, remélem az még -viszonylag- mai fiatalság:D)

2012. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket.

Még jöhetnek!

2012. máj. 8. 19:03
 6/6 anonim válasza:

Ha ezt hallanám, biztos megállnék:

http://www.youtube.com/watch?v=Tu4Hnbor9rI

2012. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!