Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minden héten beb*szni és...

Minden héten beb*szni és össze-vissza kurogatni. Ez a mai fiatalság szórakozása?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha nyers voltam...
2012. márc. 31. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. csináld te is.
2012. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nekünk egyetemistáknak a szórakozása (kúrogatást kivéve, azt mellőzöm). És igen, baromi jóóóóóó
2012. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt a szórakozásunk. Nem bánom egy percét sem.

Persze, a piálást idővel elhagytuk.

2012. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

úgy látszik (az előttem szólókból ítélve, és a környezetemre alapozva), hogy ez a szórakozás.


Akkor én vagy nem vagyok fiatal, vagy nem vagyok "mai"...


Én nem ebben lelem örömöm. 20f

2012. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:28 És most nézzünk fel rád, vagy irigykedjünk, hogy milyen "érett" vagy? Kösz, de ez a koravénség beteges dolog.
2012. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem kinőttem, vagy éretté váltam ahhoz, hogy elmondhassam, nem szórakoztat ez, hanem SOHA NEM IS VONZOTT!


Nem mondtam, hogy irigyeljetek, sem hogy nézzetek fel rám.

béke!

2012. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem, e mellett legtöbb barátommal, sokat jártunk kirándulni, strandra, és elolvastunk pár ezer könyvet. Nem tudom, ez ma is divat e ? Igaz, akkoriban maximum 100 forint volt egy nagy-formátumú könyv is, de könyvtárak ma is léteznek...
2012. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23:31 Ha nem az volt a célod, akkor elnézést, de abból a stílusból, ahogy írtál, az jött le, hogy te felsőbbrendűnek érzed magad, csak mert nem jársz szórakozni.


Itt egyetemen az ember legalább egyszer a héten elmegy bulizni, kocsmázni stb, ha nem többször, de ettől függetlenül tanulnuk kell mint az állat, ha akad szabadidőnk, akkor olvasunk, tanulunk, a barátainkkal vagyunk. Én speciál egész nap a könyvtárban szoktam lenni és tanulni (persze ha nincs órám), aztán este meg mehet a buli. És ez teljesen jól van így, a legszebb évek ezek.

2012. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:53


Élvezd, és tanulj minden dologból. Azért nem merem negatívan véleményezni az életmódodat, mert nem ismerem. :\

Tudatlanul meg elég nyers a fogalmazásom! Elnézést érte!


Azt mondom, hogy amíg másokat nem károsít egy ember viselkedése, addig mindenki azt csinál, amit akar! :)


ihat, dughat, drogozhat... magánügy! :)

2012. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!