Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapesti zenekarba dobosként...

Budapesti zenekarba dobosként szeretnék beszállni, kérhetek segítséget tőletek?

Figyelt kérdés
Sok helyre feladtam már hirdetést, tudom ez nem apróhirdetés oldal, de mivel itt sokan vannak, meg szeretnék kérni mindenkit, aki tud segítsen! Szeretnék egy 20 év körüli zenekarban zenélni. Ha van ilyen ismerősötök akinek van zenekara és értesítenétek azt megköszönném! Előre is köszi :)

2012. máj. 10. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fb-on van egy ilyen csoport, hogy Zenész/zenekart = Zenekar/zenészt

szerintem lépj be, nézz szét, próbálj meg ott érdeklődni. az sem árt, ha ott majd megírod milyen stílusban gondolkodsz+hasonló alap infók.


sőt, rengeteg hasonló csoport van fb-on+különböző zenei portálokat is megpróbálhatsz.


sok sikert!:)


btw én személyesen nem tudok javasolni neked zenekart, de ha tudnék is azért lássuk be, ez így a gyakorikérdéseken eléggé random lenne

2012. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chrishu ***** válasza:
Csináld azt amit az előző, de ha nem jön össze, akkor alapíts egy sajátot és rakj föl hirdetést a netre, hogy embereket keresel...
2012. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötletet!
2012. máj. 26. 22:31
 4/5 anonim válasza:
Szia! A mi zenekarunknak pont egy dobos kéne! 16-18 évesek,tehát kb 20 év körüliek :) ha még aktuális,írj : lion-lady@freemail.hu
2012. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2016. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!