Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lesz a jovo zeneje? Mik...

Mi lesz a jovo zeneje? Mik jelennek meg a mostani dubstep "divatok" utan?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudni.
2012. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jó kérdés... én nagyjából ezeket a lehetséges irányokat látom:


1. kimegy a sok elektronika a divatból, visszajön az akusztikus hangzás


-- vagy --


2. a dubstep után jön a glitch, ami még rosszabb :(

de akkor ugyanúgy, mi lesz a glitch után, ld. (1)-es pont :P


-- vagy esetleg --


3. a dubstep, electro house, stb beépül a popzenébe, a divatirányzatok feledésbe merülnek, fokozatosan elkeverednek egymással

2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"a dubstep, electro house, stb beépül a popzenébe"


Ez már rég megkezdődött, csomó eredetileg nem dubstep zenében is vannak dubstep vonások, meg pár másodperces részek, meg minden film/játék trailer alatt a dubstep-et nyomják.

2012. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gepzene ***** válasza:
Az én vénám azt súgja, hogy electro fog továbbra is egyesülni új stíluselemekkel, és a fő vonulat olyasmi lesz, mint a népszerű komolyzene, természetesen veszélyes megoldásokkal. A komoly fizikai modellezés is most kezd kivitelezhető lenni, emiatt simán előkerülhet pár túlságosan is akusztikus hangzású szólam, nem beszélve a fizikai úton megvalósíthatatlan hangszerek fiz.mod. megszólaltatásáról. És mivel egyre szélesebb kör hallgat "mindent, ami jó", lesz itt még dallamos black metal house step is... :)
2012. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ennél még süllyedhetünk-e lejjebb, mint ezek az elektronikus gépzenék. Tényleg ennyire igénytelenem lettünk??? Teljesen megfelel ha egy kocka leprogeamoz egy monoton ütemből álló tuctuc-ot és mehet be mp3-ról a buliban??? Van ennél lejjebb? Mert szerintem nincs. Az telejsen igaz hogy mindenki olyan zenét hallgat amikyen neki tetszik, de akinek ez a stílus negfelel az egyszerűen igénytelen.l, és sajnos a fiatalság nagy része ilyen, sőt ez a "menő". Nevetséges...

Mihály Tamás - én mindent tucc c. száma pontosan leírja a mai helyzetet, hallgassátok keg igen nagy igazságok vannak benne.

2012. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gepzene ***** válasza:
^Hallgattad az én elektronikus gépzenéimet is?
2012. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, de ha linkelsz, akkor meghallgatom.
2012. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En meghalgatnam a zenedet csak linkeld be!

Amugy en uplifting tfancet meg duestepet is de csak azt ami nem kalapalasra hasonlit hanem van dallama is

2012. máj. 13. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de a lényeg hogy mindig lesznek ROCKEREK!!!
2012. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gepzene ***** válasza:
Ha a gepzene szót google-nak adom, engem talál meg. És persze értelemszerűen az elsők közt van a soundcloud.com/gepzene is. Nem mind jó, de csak nem az a zenei süketelés, ami mostanában megy. Na nem mintha létezne annál jobb, ha sok még a sör és hosszú még az éjszaka, de van más is. Megszámlálhatatlanul sok. És ez a tendencia is egyre keményebb! :)
2012. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!